Топ-5 найбільш точних сайтів прогнозу погоди

В мережі Інтернет десятки популярних сайтів пропонують прогноз погоди в Москві та інших містах Росії. Однак практика показує, що одні прогнози частіше бувають точними, інші ж - далекі від реальності.

Сьогодні ми провели порівняння сайтів і пропонуємо Топ-5 найбільш точних сайтів прогнозу погоди в інтернеті.

Сучасна наука вміє передбачати метеорологічну обстановку на період до 1 місяця. Однак найбільш точним є прогноз на 3 дні. Вивчаючи довгострокові прогнози (понад 10 днів), корисно знати, що температуру повітря на такий тривалий термін передбачити можна більш-менш точно, але ось прогноз по опадам збувається з меншою ймовірністю.

А ви знали , що Росія є найхолоднішою країною в світі!

Зміст:

  • 5. Gismeteo. ru
  • 4. Accuweather. com
  • 3. rp5. ru
  • 2. Meteoweb. ru
  • 1. Meteoinfo. ru

5. Gismeteo. ru

Цей ресурс - лідер Рунета по відвідуваності серед всіх погодних інформерів. Уточнення прогнозу на сайті проводиться 4 рази на добу, тому користувачам Gismeteo завжди доступна актуальна інформація.

Максимальний термін, на який складається прогноз для gismeteo. ru - 1 місяць. Відвідувачам також доступні анімовані карти погоди для будь-яких регіонів планети.

4. Accuweather. com

Цей сайт пропонує прогноз для трьох мільйонів населених пунктів по всій планеті. Ресурс був заснований в 1962 році членом Американського метеорологічного товариства Джоелем Майерсом, спочатку прогнози Accuweather публікували в ЗМІ і передавали по TV.

Сьогодні на сайті доступні прогнози на термін від години до одного місяця, а також зручні програми для мобільних пристроїв.

3. rp5. ru

У 2004 році був заснований новинний канал "Розклад погоди", який цілодобово транслює прогнози погоди для 500 000 населених пунктів, розкиданих по всьому світу.

На сьогоднішній день rp5. ru - один з найпопулярніших в світі погодних сайтів. Тут можна дізнатися прогноз з 8 400 метеостанцій SYNOP та 5 200 метеостанцій METAR, користувачам подобається точний прогноз кількості опадів.

2. Meteoweb. ru

Проект є незалежним ресурсом, створеним російськими любителями метеорології і астрономії більше 20 років тому.

На сайті доступні точні прогнози на 14, 10, 7, 5 діб, а також на місяць. Є прогнози стану геомагнітного поля з рекомендаціями для метеозалежних людей.

1. Meteoinfo. ru

Даний ресурс - це офіційний сайт гідрометцентру Росії . На сайті доступний прогноз головного метеорологічного відомства країни для 5 000 міст.

Гідрометцентр займається пророкуванням погоди з 1930 року, т. Е. В розпорядженні фахівців величезний досвід спостережень.

На сайті доступні анімовані прогнози для території Європи на дві доби, кліматична статистика, а також архів прогнозів.