Топ-5 виробників металевих парканів

На сторінках Basetop ми вже не раз зверталися до теми вибору гідних виробників самих різних товарів: від пластикових вікон до автомобільних шин.

Сьогодні мова піде про металевих огорожах, покликаних не тільки надійно захистити будь-яку територію від небажаних вторгнень, але і зробити її привабливішою, надати завершений вигляд ділянці.

Вибрати надійного виробника металевих конструкцій непросто, адже вимог до майбутнього огородження маса: і до якості металу, і до майстерності виготовлення, і до естетичними властивостями. Ми пропонуємо власний Топ-5 виробників металевих парканів , в який увійшли компанії, які на практиці довели, що пропонують споживачам вироби виняткової якості.

Зміст:

  • 5. Компанія "Стромір"
  • 4. Компанія "Крейтмет"
  • 3. ЗАТ "СМТ"
  • 2. Компанія СтальРУЗ
  • 1. Завод металоконструкцій "ЗМКМ"

5. Компанія "Стромір"

Пропонує зварні паркани будь-якої складності - від простих до декорованих художніми елементами. Компанія працює на ринку металоконструкцій з 1996 року, і накопичений досвід дозволяє втілювати в металі будь-який дизайн-проект за бажанням клієнта. Компанія пропонує знижки на готові вироби, що є на складі.

4. Компанія "Крейтмет"

Має значний досвід у проектуванні та виготовленні металоконструкцій, в тому числі для промислових і виробничих будівель, спортивно-оздоровчих комплексів.Виробництво зварних металевих огорож - один з напрямків діяльності компанії. Устаткування, що є в розпорядженні професіоналів фірми, дозволяє створювати огорожі в самих різних стилях, в тому числі зі складними декоративними елементами.

3. ЗАТ "СМТ"

Пропонує клієнтам зварні огорожі торгової марки TerraFence. Всю продукцію компанії можна розділити на три категорії в залежності від умов експлуатації забору: ТерраЛайт, ТерраСтандарт і ТерраСтронг. Поряд з типовими рішеннями, фірма пропонує і індивідуальне проектування огороджень, хвірток, воріт. ЗАТ "СМТ" має розгалужену мережу представництв по Росії.

2. Компанія СтальРУЗ

Пропонує широкий асортимент ковано-зварних виробів: паркани, хвіртки, ворота за найпривабливішими цінами. При виробництві всіх конструкцій використовується сировина найвищої якості вітчизняних і зарубіжних заводів. Компанія СтальРУЗ має семирічний досвід роботи на ринку, а наявні виробничі потужності дозволяють втілити в життя замовлення будь-яких обсягів у найкоротші терміни. Великий асортимент складу готової продукції дозволяє, не відкладаючи, придбати виріб з числа вже наявних. Доставка виробів можлива по всій території Росії.

1. Завод металоконструкцій "ЗМКМ"

Пропонує типові, стандартні, а також виготовлені за індивідуальними проектами металеві огорожі, хвіртки і ворота. У каталозі компанії понад 50 варіантів типових рішень для зварних металевих огорож, що значно полегшує вибір для клієнтів. При замовленні зварного паркану понад 100 погонних метрів, компанія надає знижки на виготовлення і монтаж.