Топ-5 головних вимог до оформлення інформаційної листівки

Як ми знаємо, самим звичайним варіантом тексту є інформаційний текст. Набагато складніше буде написати рекламну листівку. Головне, знати нюанси її написання, тоді Ви без зусиль зможете самостійно розробляти листівки, флаєра та інші види друкованої продукції, не вдаючись до допомоги дизайнерів. Також з цією роботою легко впорається копірайтер.

Якщо ж Ви все таки вирішите скористатися послугами фахівців, можете зробити це прямо ось тут. Листівки та буклети сприймаються споживачами негативно в зв'язку з тим, що їх повсюдно нав'язують людям: в транспорті, буфетах і кафе, в супермаркетах, їх залишають в поштових скриньках і роздають на вулицях. Однак виробник використовує подібні види реклами з метою збільшення продажів що, відповідно, призведе і до зростання прибутку. Отже, листівка має деякі вимоги:

Зміст:

  • 1. Мінімум тексту
  • 2. Суть пропозиції
  • 3. Не вживайте "НЕ"
  • 4. Простий склад
  • 5. Пропонуйте знижку

1. Мінімум тексту

Текст листівки повинен бути мінімальним, щоб читач навіть при побіжному перегляді встиг прочитати його.

2. Суть пропозиції

Спочатку необхідно позначити суть пропозиції. Припустимо, ви хочете повідомити покупців про майбутні знижки на печатки та штампи для організацій на сторінці сайту копіцентрів. Текст повинен бути складений чітко і ясно, наприклад: "фантастичні знижки на золоті прикраси", так Ви позначили групу товарів і привернете більшу кількість покупців, ніж якби заголовок містив, скажімо, просто фразу "фантастичні знижки".

3. Не вживайте "НЕ"

При написанні тексту не рекомендується використовувати в реченні негативну частку "не". Наприклад, пропозиція "Не пропустіть! Знижки на товари діють до 15 липня" слід замінити фразою: "Приходьте! Знижки на товари діють до 15 липня". Справа в тому, що людське сприйняття влаштовано не просто, підсвідомість ігнорує частку "не". Таким чином, в пам'яті відкладеться перекручена інформація, перше речення буде сприйматися так: "Пропустіть! Знижки на товари діють до 15 липня", і споживач просто не прийде в Ваш магазин.

4. Простий склад

Словосполучення повинні бути простими і лаконічними, не потрібно змушувати клієнта думати - на це у нього просто-напросто немає часу, та й бажання.

5. Пропонуйте знижку

Важливо задуматися над тим, що можна зробити, щоб продовжити термін життя кожної листівки. Адже потенційний клієнт легко може викинути її, навіть не прочитавши. Щоб уникнути цього, можна, припустимо, повідомити покупця, що при пред'явленні даної листівки він отримає знижку на продукцію фірми.

Зрозуміло, неможливо гарантувати різке збільшення кількості покупців, однак грамотно розташований текст, фотографії або зображення дійсно зможуть підвищити результат даного виду реклами.