Топ-5 ідей інтер'єру 2016: міжкімнатні двері

Сучасний декор вимагає до себе особливого ставлення: рішення, яке сподобається не тільки тому, хто проживає в приміщенні на постійній основі, а й тим, хто відвідує ваш будинок в якості гостя. Грамотно підібрані міжкімнатні двері, можуть збільшити загальний простір, зробити кімнату більш об'ємною і світлою.

Сьогодні ми пропонуємо 5 кращих ідей інтер'єру міжкімнатних дверей за версією сайту Портес.

Зміст:

  • Відсутність накладної планки
  • Від підлоги до стелі
  • Натуральність
  • Колірна гамма
  • Скло та метал
  • Відеоверсія рейтингу

Відсутність накладної планки

Зовсім недавно лиштви були невід'ємною частиною в сфері монтажу міжкімнатних дверей, вони приховували дефекти і недосконалості: щілини між стіною і дверима. Однак уже сьогодні є рішення, завдяки яким двері буде стояти ідеально рівно, згідно дизайнерському планом, без використання технології накладної планки.

Від підлоги до стелі

Багаторічні підвалини, дотичні висоти міжкімнатних дверей ускладнюють роботу архітекторів, в створенні по-справжньому унікального дизайну, який буде присутній тільки в вашому домі.

Відкидайте в сторону всі стереотипи, міжкімнатні двері можуть бути як два, так і п'ять метрів, все залежить від загального дизайнерського проекту.

Натуральність

Для створення інтер'єру високої якості, природним чином необхідні не менш якісні матеріали.Вибираючи міжкімнатні двері, беріть до уваги матеріали, з якої вона зроблена, а також технологію виготовлення.

Майте справу тільки з іменитими фірмами, що працюють в цій сфері не один рік, інакше можна отримати неякісний продукт, за який згодом ви переплатите.

Колірна гамма

Колір залежить від особистого бажання замовника, проте бувають певні моменти, коли одна колірна гамма не може поєднуватися з інтер'єром і загальну обстановку в кімнаті, будинку. І в разі встановлення міжкімнатних дверей, невідповідного кольору, виглядає вона досить бідно і безглуздо.

Тому про всі свої побажання рекомендується повідомляти дизайнеру, який становить проект. Він зобов'язаний підкоригувати і створити найбільш підходящий варіант для архітектури вашого будинку.

Скло та метал

Скляні двері - мінімалістичне рішення, що підходить для витончених натур. Вони збільшують огляд в кімнатах, а також візуально, в поєднанні з іншими деталями архітекта, збільшують загальний простір.

Металеві вставки - відмінно виглядають на всіх видах міжкімнатних дверей в так званих проектах для чоловіків. У тих кімнатах або будинках, де живуть холостяки, яким подобаються металізовані конструкції.

Відеоверсія рейтингу