Топ-5 інструментів аналітики Форекс

Діяльність трейдера може бути успішна тільки в тому випадку, якщо його рішення щодо відкриття позицій носять обдуманий і зважений характер. Використання аналітики для прогнозування руху валютної пари є основоположним чинником успіху.

Під аналітикою на Форексі мається на увазі потік економічних і фінансових відомостей, які дають можливість обґрунтовано прогнозувати зміни курсу валют. Таке важливе підмога трейдера міститься на багатьох сайтах.

Як правило, аналітика форекс валютного ринку включає в себе кілька розділів, наведених нижче.

Зміст:

  • Економічний календар
  • Календар свят
  • Щоденний фундаментальний аналіз
  • Статті та огляди
  • Комплексна аналітика

Економічний календар

Тут можна почерпнути відомості про те, коли очікується вихід економічних даних. Вказується точний час опублікування фінансових даних, а також ступінь значення цієї новини для Форекса. Наприклад, традиційно значущими вважаються дані про ВВП, зміни процентної ставки, дані по безробіттю в США. Ці новини здатні кардинально змінити лінію тренда. Тому використання економічного календаря в своїй роботі дозволить не потрапити в несподівану ситуацію, коли на ринку починається інтенсивний рух по незрозумілим для трейдера причин.

Календар свят

В цій рубриці зазвичай вказуються важливі державні свята, банки країн в ці дні не працюють.Такі моменти також треба враховувати при плануванні торгівлі, оскільки вони впливають на ступінь волатильності ринку і активність торгів.

Щоденний фундаментальний аналіз

- друкують на своїх сторінках багато брокерів входять в рейтинг брокерських компаній Росії. Інформація надається досвідченими трейдерами. Тут можна дізнатися підсумки попереднього торгового дня і прочитати прогноз на поточний. Наскільки можна довіряти цим відомостям? Звичайно, покладатися тільки на них не варто, але враховувати при відкритті угод не буде зайвим. Адже досвід більш старших колег може бути дуже корисний.

Статті та огляди

Тут знаходиться і постійно поповнюється новими статтями інформація про поточну економічну і політичну ситуацію в світі, проводиться її аналіз і прогнозується вплив на ціни валют. Також можна зустріти питання від користувачів, на які професіонали дають детальний вичерпну відповідь. Найчастіше без цієї інформації торгівля на Форексі більше нагадує гру в рулетку.

Комплексна аналітика

Використання і поєднання всіх аналітичних даних допомагають визначити точку входу в ринок, підказати момент виходу. Торгівля в цілому стає зваженої, грамотної і прибутковою.