Топ-5 перших автомобілів відомих брендів

Перші автомобілі були безкінними екіпажами, створеними ще в 1890 році. З тих пір різні компанії почали створювати все більш потужні і красиві моделі. Однак без перших експериментів в галузі автомобілебудування не було б сучасних швидких спортивних автомобілів, елегантних авто бізнес-класу і повнопривідних позашляховиків.

Представляємо 5 перших моделей, з яких починалася історія автобрендів.

Зміст:

  • 5. Aston Martin Isotta Fraschini "Coal Scuttle"
  • 4. Bentley 3-liter
  • 3. Cadillac Model A Runabout
  • 2. Chevrolet Classic Six
  • 1. Citroen A

5. Aston Martin Isotta Fraschini "Coal Scuttle"

До рейтингу перших моделей автомобілів знаменитих брендів увійшла машина улюбленої марки Джеймса Бонда. Це двомісне авто, створене в 1914 році, отримало нешанобливе прізвисько "відерце для вугілля" через свого вертикального капота.

4. Bentley 3-liter

Перша модель, представлена ​​в 1919 році автобрендом Bentley, була квінтесенцією британських спортивних машин. Bentley 3-liter двічі виграв автогонку Ле-Ман. Його потужний мотор міг розвивати максимальну швидкість до 160 км / год.

3. Cadillac Model A Runabout

У 1902 році автомобільна компанія Детройта була на межі банкрутства. Втім, інженер Генрі Мартін Ліланд врятував компанію своєї новою розробкою - одноциліндровим двигуном. Замість закриття підприємства була створена компанія Cadillac. Перша модель, з якої починалася історія автобренда Cadillac, могла похвалитися двигуном від 6.5 до 8. 25 кінських сил, з максимальною швидкістю 49-54 км / год, і коштувала за 750 доларів.

2. Chevrolet Classic Six

Модель, представлена ​​в 1911 році, поступила в виробництво в 1912 році, але проіснував лише до 1914 року, після чого фокус компанії змістився в бік більш доступних моделей. Це був великий, розкішний і потужний "залізний кінь", оснащений найпотужнішим (40 л. С.) Шестициліндровим двигуном Chevrolet аж до епохи V8, що почалася в 1958 році. На Classic Six стояв значний цінник в 2150 доларів, що робило авто набагато дорожчим, ніж більшість його сучасників.

1. Citroen A

Під час Першої світової війни бізнесмен Андре Сітроен розбагатів на військових замовленнях. Але війна закінчилася і фабрикант переключився зі снарядів на недорогі і надійні автомобілі. У 1919 році він представив модель Citroen Typ A 10CV, з 1, 3-літровим мотором і граничною швидкістю в 65 км / ч. Купити авто можна було за 7 000 франків (втричі дешевше, ніж коштували інші машини) і замовлення ринули до Ситроену потоком.