Топ-5 країн для відпочинку в оксамитовий сезон

Літо вже позаду, а ви ще не встигли з'їздити у відпустку? Не варто засмучуватися, адже починається оксамитовий сезон - ідеальний час для подорожей. Вересень і жовтень - час, коли всі витрати під час подорожей зменшуються в половину. Якщо ви хочете встигнути отримати до зими довгоочікувану порцію сонця або ж відкрити щось нове в дивовижних країнах, то оксамитовий сезон - це відмінне рішення.

Зміст:

  • Мальта
  • Португалія
  • Туреччина
  • Греція
  • Франція

Мальта

Цей острів є одним з найбільш гостинних і безпечних. Він славиться своєю історією і великою культурною програмою. Мальта - це бездоганно-блакитна вода, затишні бухти, церкви і цитаделі. У острова теплий середземноморський клімат з великою кількістю сонячних днів. Температура повітря у вересні складе приблизно +27 градусів, а води - +26 градусів.

Португалія

Вересень є найкращим часом для проведення відпустки в Португалії. Температура повітря у вересні складе від +24 до +27 градусів. Португалія відома своїм багатою історичною спадщиною, гарною кухнею і різноманітними видами захоплюючого відпочинку. У цій країні місце для себе знайдуть всі - і любителі відпочинку на пляжі, і шанувальники історії або ті, хто приїхав сюди весело провести час і смачно поїсти.

Туреччина

Цей напрямок все також залишається одним з найбільш затребуваних серед росіян. Вересень - це початок навчального року, тому в Туреччині вже буде рідкістю зустріти на пляжах або готелях натовпу галасливих студентських компаній і сімейні пари з дітьми.Доступні ціни на номери, відсутність черг і вільні місця на пляжі - все це чекає туристів, що вибрали Туреччину в оксамитовий сезон. А для вибору готелю ми рекомендуємо почитати наш рейтинг готелів Туреччини на 2014 рік.

Греція

В Греції оксамитовий сезон починається з середини вересня і триває до 15 жовтня. Ціни на готелі та ресторани в цей час значно знижуються. Ця країна порадує і здивує вас великою кількістю пляжів і островів, які все відрізняються незвичайною красою. Також країна славиться своєю архітектурою з великою кількістю античних і середньовічних пам'яток. Орієнтовна температура повітря в цей період - + 25 градусів.

Франція

Відпочинок у Франції в оксамитовий сезон припаде до душі різним людям. Після літнього сезону відпочинок тут стає спокійніше. Можливості Франції безмежні. Ви можете вибрати відпочинок на блакитних берегах в Ніцці або Каннах, або ж доторкнутися до великої історії, про яку розповідає Лувр і чудова архітектура таких будівель, як Ейфелева вежа, Версаль і королівські замки.

Кінець літа не є приводом для поганого настрою. Адже продовжити своє літо ви можете в будь-яку секунду!