Топ-5 причин раннього старіння шкіри

Начебто тільки вчора такі слова як "старіння" і "зморшки" здавалися далекими і незнайомими. Але вже сьогодні шкіра обличчя здається не такою молодою, квітучою і здорової. Чому ж вона так швидко втрачає свої життєві сили, виглядає в'ялою і стомленої?

Зміст:

  • 1. Фотостаріння
  • 2. Зневоднення
  • 3. Стрес
  • 4. Токсини
  • 5. Куріння

1. Фотостаріння

Незважаючи на те, що сонце грає ключову роль в житті людини, воно завдає шкірі непоправної шкоди. Всі люди прагнуть отримати рівний, гарну засмагу і цілі дні проводять на пляжах під палючими сонячними променями. Але мало кому відомо, що засмага - це не природний стан організму, а його захисна реакція. Через те, що шкіра піддається впливу ультрафіолетового випромінювання, вона стає сухою і в'ялою. УФ промені викликають старіння шкіри обличчя.

2. Зневоднення

Тіло людини на 70% складається з води. Тому зволоження є однією з головних процедур для збереження молодого виду шкіри. Зневоднена шкіра суха, стягнута, лущиться, покрита зморшками. Багато жінок помилково вважають, що зволоження вимагає тільки сухий тип шкіри, а жирну і проблемну можна нещадно витирати спиртовими і підсушують лосьйонами. В результаті проблемна шкіра стає ще і пересушеній і чутливої. Тому зволожуючі засоби обов'язково повинні бути у кожної жінки.

3. Стрес

Лікарі стверджують, що причиною всіх хвороб є нерви.Наша шкіра також болісно реагує на психічно нестабільний стан нашого організму. В результаті стресів, недосипання і перевтоми можна отримати нездоровий колір обличчя, блідість, сухість, зморшки.

4. Токсини

Наш організм є величезним сховищем токсинів та інших шкідливих речовин. Вони можуть накопичуватися там через постійне прийому ліків, вживання неякісної їжі або води. Організм, засмічений токсинами, направляє всі сили на самоочищення. Тому шкіра обличчя втрачає еластичність, пружність і здоровий колір.

5. Куріння

Багато жінок помилково припускають, що куріння допоможе їм заспокоїти нерви і підтримати фігуру в формі. Насправді вони отримають тільки мляву, покриту зморшками шкіру з болючим відтінком. Нікотин сприяє утворенню в організмі вільних радикалів, через які шкіра старіє швидше. Крім того, сигаретний дим, проникаючи в шкіру, перешкоджає її насиченню киснем і знижує утворення колагену, який відповідає за підтримання шкіри пружною і здоровою. Крім того, куріння може викликати появу пігментних плям, і тоді вам доведеться задуматися про те, як прибрати пігментні плями, оскільки якщо не зробити цього вчасно, то можливі наслідки у вигляді раку шкіри.