Топ-5 кращих способів побороти похмілля

Позбутися від похмілля іноді дуже складно, а біль в голові і слабкість, що супроводжує її, робить з людини овоча. Що робити, щоб зняти похмілля швидко і з користю для організму, розповість стаття: Топ-5 кращих способів побороти похмілля.

Зміст:

  • Спосіб №1:
  • Спосіб №2:
  • Спосіб №3:
  • Способ№4:
  • Способ№5:
    • І пам'ятайте, кращий засіб від похмілля - не пити!

Спосіб №1:

Чи не труїте себе таблетками, щоб позбутися від головного болю, зробіть компрес з кубиків льоду, загорнувши їх в рушник і приклавши до чола.

Спосіб №2:

Прийміть ледь теплу ванну або душ. Температура води повинна бути 36-40 градусів, а в кінці, плавно опустіть температуру до 25-30 градусів. Ще більш ефективним засобом боротьби з похміллям є сауна!

Спосіб №3:

Починайте дихати з кожним разом поглиблюючи подих, це дозволить збагатити кров киснем, що в свою чергу прискорює виведення токсинів з організму і дозволяє позбутися похмілля швидко >. Способ№4:

Щоб ще сильніше прискорити виведення токсинів з організму, пийте більше рідини. Особливо добре допомагає позбутися від головного болю і нудоти чай з м'ятою або лимонад. Можна також пити мінералку, але тільки не сильно газовану. А от кава, какао та інші напої звужують судини пити не рекомендується, так само як не рекомендується курити в такому стані. Крім того, добре допомагає аскорбінова кислота.А сік селери не тільки є

хорошим засобом від похмілля , а й найефективнішим народним засобом від алкоголізму.

Способ№5:

Щоб привести в порядок своє обличчя, вмийтеся гарячою водою, потім додайте заварені чайні пакетики до очей на 10-15 хвилин. Після цього вмийтеся прохолодною водою і можете збиратися у справах!

І пам'ятайте,

кращий засіб від похмілля - не пити!