Топ-5 кращих планшетних комп'ютерів літа 2013-го

Планшетні комп'ютери лише кілька років тому увірвалися в наше життя. Але це зовсім не завадило їм зайняти надійні позиції і знайти численних шанувальників. З кожним роком кількість різноманітних моделей збільшується, їх якість і продуктивність підвищується, а фізичні розміри стають все більш компактними.

Розглянемо рейтинг кращих планшетних ПК літа 2013-го .

Зміст:

  • 5. Apple iPad mini 16Gb Wi-Fi + Cellular
  • 4. ASUS Google Nexus 7 32Gb 3G
  • 3. Samsung Galaxy Tab 2 P5100 10. 1 16Gb
  • 2. Apple iPad mini 16Gb Wi-Fi
  • 1. Samsung Galaxy Note 16Gb N8000 10. 1

5. Apple iPad mini 16Gb Wi-Fi + Cellular

Компактний і функціональний планшет, представлений компанією Apple в 2012 році. Високоякісний алюмінієвий корпус, комфортна для користування діагональ екрану в 7, 9 дюйма, а також потужний акумулятор, який дозволяє працювати і розважатися якомога довше. З цим пристроєм спілкування, розваги або робота будуть вам тільки в радість. Адже потужності пристрою вистачить для того, щоб задовольнити будь-який можливий ваш запит.

4. ASUS Google Nexus 7 32Gb 3G

Цей планшет приверне вас не тільки своїми компактними розмірами, але і дуже привабливою вартістю, але якщо навіть ця сума вам не по кишені, раджу купити asus memo pad. Надзвичайно потужна начинка допоможе вам у вирішенні будь-яких завдань, будь це серфінг в інтернеті, перегляд фільму в форматі FullHD або гра, що вимагає високої продуктивності.Додайте до цього величезну кількість різноманітних корисних додатків, які ви можете встановити собі через Google Play, і ви зрозумієте, що Nexus 7 - це ідеальний пристрій не тільки за ціною, але і за найвищим рівнем якості.

3. Samsung Galaxy Tab 2 P5100 10. 1 16Gb

Нове покоління планшетів від Samsung порадує вас своїм високим рівнем продуктивності, а також найсвіжішою версією операційної системи Android 4. 0. Великий високоякісний дисплей, а також потужне залізо дозволять вам користуватися всіма доступними сервісами , які покликані полегшити ваше життя, і розважатися у вільний час. З цим планшетом вам доступні всі найсучасніші ігри зі складною фізикою, а також перегляд фільмів і кліпів, прослуховування музики, спілкування з друзями і відеочати.

2. Apple iPad mini 16Gb Wi-Fi

Даная версія планшета користується величезною популярністю серед користувачів у зв'язку з тими моментами, що вона має дуже доступну ціну, а також легендарне якість, яке характерно для всіх продуктів Apple. Ви зможете завжди підтримувати зв'язок з важливими для вас людьми завдяки постійному доступу в мережу через технологію Wi-fi. У вас під рукою завжди буде можливість перевірити пошту, запостити свіжий твіт або подивитися новини друзів в соціальних мережах.

1. Samsung Galaxy Note 16Gb N8000 10. 1

Цей планшет став унікальною розробкою компанії Samsung. Адже він являє собою не простий пристрій для розваг, а потужний графічний інструмент для дизайнерів і художників. Завдяки підтримці унікального пера S Pen ви зможете малювати, створювати графічні замітки, а також користуватися іншими розширеним функціоналом, яке доступне тільки для стилуса.Все це - з дуже великою і зручною діагоналлю екрану.