Топ-5 кращих картин Зіміна Олексія

Незважаючи на те, що Олексій Зімін молодий художник, у нього вже є чимало робіт. Кожна з його картин має свою родзинку і не схожа на інші. У кожній з картин простежується авторський стиль Олексія, відрізнити твір Зіміна від іншого художника не складе певного праці.

Олексій талановитий і креативна людина. Він постійно рухається вперед, а також веде активне соціальне життя. Біографію Зіміна можна розповідати дуже довго, тому якщо ви хочете познайомитися з автором ближче, то зможете знайти його в інтернеті. Ми представляємо 5 кращих картин Зіміна Олексія .

Зміст:

  • 5 місце - картина під назвою "Крізь хмари"
  • 4 місце отримала картина "Тяжіння"
  • Топ-3 відкриває твір "Гора"
  • 2 місце - "Трикутник, круг і квадрат"
  • 1 місце отримує картина "Ульяновський простори"

5 місце - картина під назвою "Крізь хмари"

На полотні зображена ракета, яка виривається з атмосфери Землі у відкритий космос. Це не зовсім звичайна картина. У цій роботі, як і в кожному творі Олексія, присутній певний прихований сенс, тобто родзинка. І кожен глядач дивлячись на картину може розгадати її по-різному. Цей твір говорить про те, що іноді потрібно виходити із зони комфорту. Можна уявити, що ракета - це людина, стрімка потужна сила, а атмосфера - то що необхідно подолати. Кожному з нас іноді необхідно виходити із зони комфорту і долати труднощі.

4 місце отримала картина "Тяжіння"

Подивившись на полотно, не відразу здогадуєшся, що на ньому намальовано. Так, Олексій постарався на славу, намалювавши таку хитромудру роботу. Виходячи з назви, можна зрозуміти, що крапельки притягуються до кінців картини, створюючи тяжіння.

Коли бачиш цей твір, відчуваєш розслаблення. Взагалі, любителі абстракцій і різних розслаблюючих картин, дивлячись на які непотрібні думки зникають, а в тілі відчувається якесь розслаблення, оцінили роботу гідно. Крім розслаблення, стає якось легко і безтурботно на душі.

Топ-3 відкриває твір "Гора"

Ця картина попа в топ через свою реалістичності, вона дуже чітко виконана. Так, на полотні відмінно виділена сама гора, вона є головним об'єктом твори.

Дивлячись на цю картину, з'являється бажання побувати в тих краях. Олексій часто подорожує по Кавказу і каже, що давно така картина у нього крутилася в голові. Краса гір і природи на Кавказі вражають, це і надихнуло його на створення цієї картини.

Як не дивно, але тут прихований задум видно не відразу. Можливо, що пробудити бажання і є мета прихованого задуму.

2 місце - "Трикутник, круг і квадрат"

Робота сподобається абстракціоніста, по своїй натурі це кубізм, любителі чітких граней і мінімалізму також побачать в ній сюжет і викладуть за неї ні один мільйон доларів.

Через те, що Олексій відмовив у продажу картини російському бізнесменові Сергію Лазарєву, любителів мінімалізму ця картина стала цікавити ще більше. І правда, якщо довго дивитися на картину вона затягує, неможливо відірватися. Багато хто скаже, що це божевілля, але це так.

В цьому творінні немає ні природи і ні сенсу, а просто гомотерміческіе фігури, які розташовані в певному порядку, де кожен контур об'єкта відмінно виведений.

1 місце отримує картина "Ульяновський простори"

На картині Олексій зобразив простори своєї малої Батьківщини.

Чому саме це картина отримала 1 місце? !

По-перше, це єдина картина Олексія Зіміна, яка виконана в новому авторському стилі під назвою "represent art".

По-друге, вона близька людям, тому що на ній зображені російські простори. Сюжет цієї картини проглядається у всіх куточках Росії, це безмежне поле, берізки і йде вдалину дорога.

У Олексія Зіміна є й інші картини, тому список міг бути і більше, але в топ увійшли тільки п'ять.

Сподіваюся, що прочитавши цю невелику статтю-огляд, у вас з'явиться любов до живопису. Можливо, що ви самі почнете творити або ж будете захоплюватися роботами художників.