Топ-5 кращих інтернет-сайтів для вивчення онлайн англійської мови

Знання іноземної мови виручає і під час подорожей, і в роботі, і в процесі пошуку цікавої та потрібної інформації в Інтернеті. Ну а найпопулярнішим є, безумовно, англійська.

На жаль, не у всіх з числа бажаючих є час, а також чималі гроші на відвідування курсів і заняття з репетитором. Залишається вчити мову в глобальній мережі, тим більше, там дійсно є все необхідне.

Тому в сьогоднішньому огляді ми представляємо Топ-5 кращих інтернет-сайтів для вивчення онлайн англійської мови .

Зміст:

  • 5. Lingust. ru
  • 4. real-english. ru
  • 3. englishfull. ru
  • 2. puzzle-english. com
  • 1. lingualeo. ru

5. Lingust. ru

Цей інтернет-ресурс крім англійської дозволяє вивчати ще 8 мов, в тому числі японський і турецька. Безкоштовні програми присвячені граматиці, фонетиці та ділової англійської.

Матеріали розбиті в залежності від рівня підготовки учня. Сайт користується великою популярністю, іноземні мови тут вчать в режимі онлайн понад 10 тисяч користувачів щодня.

4. real-english. ru

Сайт працює під девізом "Англійська без дурнів". Акцент в навчальних матеріалах робиться на живу розмовну мову.

Вивчати англійську за матеріалами сайту можна за власним графіком, а можна скористатися програмою щотижневих занять.

Ресурс працює з 2005 року і є одним з найпопулярніших в цій області.

3. englishfull. ru

На сайті запропоновані матеріали для новачків в іноземних мовах і просунутих користувачів. Пропонована система передбачає щоденні заняття по 30-60 хв. При такому графіку оволодіння базовою англійською обіцяно протягом місяця.

Окремий розділ сайту присвячено вивченню англійської мови дітьми.

2. puzzle-english. com

Ресурс пропонує матеріали для тих, у кого є базові знання мови. Вправи, відеоролики та аудіозаписи доступні безкоштовно. За плату користувач отримує доступ до розділу "Серіали", де адміністратори викладають британські та американські серіали на мові оригіналу.

Для власників Android-смартфонів є спеціальний додаток для вивчення англійської мови.

1. lingualeo. ru

Цей проект зайняв перше місце в сімці кращих стартапів 2013 року. Кращий сайт для онлайн вивчення англійської мови містить 80 тисяч безкоштовних серіалів, діалогів, книг і лекцій англійською, є також курси граматики і спеціальний розділ для спілкування.

Для скачування доступні додатки для IPhone, Android, WinPhone. В даний час англійська на сайті вивчають 8 мільйонів чоловік.

Для підприємств і організацій доступні групові заняття в корпоративному розділі. Створивши обліковий запис компанії, керівник компанії може відстежувати прогрес кожного співробітника і регулювати інтенсивність занять.