Топ-5 кращих офісних програм для android

Система Android придбала величезну популярність, це стало очевидним після великого числа продажів android платформ. Величезне число найкращих програм для цієї платформи поширилося на просторах інтернету. Чи не могли залишитися в тіні всілякі текстові редактори, і з часом в світ вийшли кращі офісні програми для Andoid.

Зміст:

  • 5. Picsel Smart Office
  • 4. ThinkFree Office Mobile
  • 3. Quick Office Pro
  • 2. OfficeSuite Professional
  • 1. Documents to Go
  • Висновки

5. Picsel Smart Office

Зручність користування даної програми очевидно. Тут є маса ефектів, які допомагають дуже швидко впоратися із завданням. Наприклад, рухом пальця можна обертати екран, крім того досить просто переміщати об'єкти.

Сам інтерфейс програми виконаний в модному стилі 3D, що тільки додає йому незабутній зовнішній вигляд і зручність в самому зверненні. Крім візуальних ефектів програмі особливо нічим похвалитися, функціонал стандартний (будь-які файли Microsoft Office і звичайно підтримка формату PDF).

4. ThinkFree Office Mobile

Ця програма для Android має свою родзинку. Останнім часом чималу популярність придбали всілякі онлайн сервіси, одним з яких є Google Docs. Одна з кращих офісних програм для Android, яка в даному рейтингу знаходиться на четвертому місці, має свій власний "хмарний" онлайн сервіс під назвою ThinkFree.

Також як і інші офісні програми для Android ThinkFree вміє працювати з основними форматами від Micsoft Office (Word, Powerpoint, Excel). Однак мінусом цієї програми можна вважати неможливість редагування файлів формату PDF, доступний тільки перегляд.

3. Quick Office Pro

Великою перевагою цієї програми можна вважати перевірку орфографії, що дуже важливо, якщо планується створити повноцінний офісний документ. Для кращого зручності при роботі з програмою була продумана можливість інтеграції документа на популярні хмарні сервіси. Багатьом напевно сподобається простий обмін файлами через Google Drive або використання Dropbox. Програмою підтримуються всі основні формати офісних додатків. Крім того програма має простий і зрозумілий інтерфейс, підійде для більшості завдань.

2. OfficeSuite Professional

Цю офісну програму для Android систем можна по праву віднести до професійних додатків. Цей чудовий продукт містить в собі безліч корисних функцій. Наприклад, за допомогою OfficeSuite Professional можна відкривати навіть zip-архіви. А ще функціональність програми доповнена провідником, за допомогою якого легко знайти потрібний файл.

Інтеграція з Google Docs тільки додає програмі плюсів. Крім того OfficeSuite Professional можна інсталювати на такі платформи як Windows Mobile, популярну iOS, PalmOs і навіть BlackBerry.

1. Documents to Go

В назві даної офісної програми для Android відсутня приставка "Pro" або "Proffesional". Можна і не здогадатися, що серед інших офісних програм для андроїд платформ даний продукт займає перше лідируюче місце.

Таке справжній стан речей пояснюється тим, що додаток Documents to Go поєднує в собі багату функціональність і дуже легке управління. Програма підтримує не тільки поширені формати Microsoft Office, а й підтримку файлів Microsoft Office 2010. Фактично Documents to Go є універсальною програмою для роботи з популярними офісними документами в системі Android.

Крім іншого Цей продукт не тільки в платній версії, але і в безкоштовному варіанті. Це є ще одним плюсом програми. Так само, як і OfficeSuite Professional програма Documents to Go підтримує платформи PalmOs, BlackBerry і iOs. Однак відмінністю цього додатка для Android є підтримка системи Maemo, яка заснована на Debian Linux платформі і встановлюється в багатьох планшетах.

Висновки

Безсумнівно, найкращим офісним додатком для Android є програма Documents to Go. Проте в гонитві за конкурентом народжуються все нові і нові програми для офісу, які прагнуть наздогнати і перегнати Documents to Go за всіма параметрами. Розробники офісних програм зробили якісні додатки для Android.