Топ-5 кращих готелів Ставрополя

Місто Ставрополь є адміністративним, науковим, культурним і промисловим центром Ставропольського краю. Зрозуміло, в Ставрополі активно розвивається і туристична сфера. Відповідно до крайової програмою з розвитку туризму, даний напрямок проголошено одним з базових для розвитку економіки регіону.

В даний час в Ставрополі працюють понад 50 готелів. Однак далеко не всі з них пройшли класифікаційний відбір за єдиною загальноєвропейською системою стандартів якості розміщення.

Тут мова йде про сукупність різноманітних показників комфортності, сервісу, а також розумного співвідношення між ціною і якістю. Якщо поглянути на кращі готелі Ставрополя на карті, то стає зрозуміло, що розташовані вони дійсно в дуже зручних місцях. Пропонуємо вашій увазі кращі по співвідношенню ціни і якості готелі міста:

Зміст:

  • 1. "Park Hotel" Stavropol
  • 2. Готель "Stela"
  • 3. Готель "Євроготель"
  • 4. Готель "Інтурист"
  • 5. Готель "Континент"

1. "Park Hotel" Stavropol

По-справжньому комфортабельний готель категорії "4 зірки", розташований в 18. 1 км від аеропорту і в 7. 4 км від залізничного вокзалу. Інтер'єр кожного номера індивідуальна. Використана авторська меблі. Тут є всі можливості для організації комфортного відпочинку, ділових зустрічей, занять спортом. Високопрофесійний персонал підтримує ідеальну чистоту.

2. Готель "Stela"

Сучасний 4-зірковий готельний комплекс "Stela" розташований в безпосередній близькості від центру Ставрополя. Поруч знаходиться аеропорт (17 км) і залізничний вокзал (6. 3 км). Основний стиль оформлення номерів - модерн. На території комплексу є ресторан, сауна і салон краси.

3. Готель "Євроготель"

"Євроготель" розташований в самому центрі Ставрополя. Звідси 13. 4 км до аеропорту і 2. 7 км до залізничного вокзалу. Комплекс складається з 200 номерів. Серед родзинок закладу можна відзначити ресторан італійської кухні, а також сучасне оформлення всіх номерів.

4. Готель "Інтурист"

3-зірковий готель "Інтурист" відповідає всім міжнародним стандартам якості. Завдяки вдалому розташуванню, звідси буквально рукою подати до всіх основних міських визначних пам'яток. Відстань до аеропорту складає 11. 9 км, а до ж / д вокзалу всього лише 1. 2 км. Тут прекрасний сервіс, а в номерному фонді є варіанти, розраховані як на ділових людей, так і на простих романтиків-мандрівників.

5. Готель "Континент"

Розташована в самому серці Ставрополя навпроти ЦУМу готель "Континент" є прекрасним зразком справді європейського сервісу. До аеропорту звідси 13. 3 км, а до ж / д вокзалу 2, 6 км. Всі номери відрізняються сучасним стилем, затишною обстановкою. З вікон відкривається прекрасний панорамний вид на місто.