Топ-5 кращих безкоштовних android додатків

Android - мобільна ОС від компанії Google, яка з'явилася на світ зовсім недавно, в 2008 році. За якісь п'ять років, їй вдалося стати найпопулярнішою мобільною платформою. У 2012 році приблизно 76% всіх проданих смартфонів мають встановлену операційну систему Android. Популярність платформи обумовлена ​​не тільки її зручністю, але і численним набором додатків та ігор, який можна завантажити і купити в Google Play. Сьогодні ми розглянемо топ-5 кращих безкоштовних додатків на Android , які повинен випробувати кожен володар цієї ОС.

Зміст:

  • 5. Opera Mobile
  • 4. Dr. Web - антивірус
  • 3. ВКонтакте
  • 2. Skype
  • 1. Angry Birds

5. Opera Mobile

Це найшвидший і зручний мобільний браузер протягом декількох років. Opera гідно займає лідируючі позиції за обсягами мобільного інтернет трафіку, оскільки є ідеальним рішенням для смартфонів і планшетних комп'ютерів, що дозволяє максимально використовувати всі можливості платформи Android.

4. Dr. Web - антивірус

Хоча Android і вважається відносно безпечною ОС, професіонали знають, що абсолютно безпечних систем не буває. Саме тому на кожному смартфоні повинен бути обов'язково встановлений антивірусний сканер. Користувачі андроїд віддають перевагу антивірусу Dr. Web, оскільки він надійно захищає ваші дані від зараження і при цьому практично не уповільнює роботу апарату на відміну від багатьох інших антивірусних програм.

3. ВКонтакте

Дуже зручний, офіційний додаток від розробників ВКонтакте. Дозволяє переглядати новини і друзів, публікувати записи, фотографії, особисті повідомлення, організовувати групові бесіди, слухати аудіозаписи. Додаток поки ще не дозволяє здійснювати безкоштовні дзвінки, але на цей випадок можете скористатися Viber. Ще однією цікавою функцією є синхронізація контактів з телефонної книги з профілями друзів з мережі Вконтакте.

2. Skype

Всім відома програма для ПК, тепер доступна і користувачам Android пристроїв. Можливість безкоштовних розмов між абонентами Skype, обмін миттєвими повідомленнями як в Whatsapp і низька вартість дзвінків на телефони, робить це додаток дуже популярним і дозволяє зайняти другий рядок рейтингу безкоштовних Android додатків.

1. Angry Birds

Краща гра на Android на думку більшості користувачів сьогодні є за сумісництвом кращим безкоштовним Android додатком в Google Play. У продовженні популярної серії група відчайдушних птахів об'єдналася в далекій-далекій галактиці для боротьби з галактичної загрозою.

На сьогоднішній день в грі доступно більше 80 різних рівнів і неймовірний геймплей, здатний занурити вас в галактичний світ нема на один час ...