Топ-5 кращих вправ для красивих грудей

В будь-якому віці жінки хочуть мати красиву і підтягнуту груди. Але лише деякі хочуть докласти зусиль для досягнення цієї мети. Багато хто вважає, що якщо помазати груди диво-кремом, то вона миттєво перетвориться в спокусливу і пружну. Це не реально. Так, крему можуть трохи її підтягнути і зробити шкіру більш ніжною і м'якою, але на цьому все. Якщо ж ви виберете для себе фізичні навантаження, то зможете не тільки зробити груди більш пружною, а й підтягнутою. При спеціальних вправах кровообіг у грудях відмінно стимулюється.

Ми також підготували найефективніші вправи для сідниць.

Зміст:

  • 1. Віджимання від стіни
  • 2. Жим лежачи
  • 3. Розлучення рук з гантелями
  • 4. Віджимання від підлоги
  • 5. Упор рук

1. Віджимання від стіни

Воно зовсім не складне, а його виконання полягає в віджиманні від стіни. Для виконання покладіть руки на рівні грудей на стіну, ноги тримайте вкупі, а спину прямою. Віджиматися потрібно не поспішаючи. Таких віджимань потрібно виконати хоча б десять раз і мінімум три підходи.

2. Жим лежачи

В разі якщо у вас є вільний час і фінансові можливості, запишіться в спортзал. Саме в спортзалі досвідчений тренер підкаже вам, як виконати вправу жим лежачи з максимальним ефектом. Якщо ви будете виконувати по десять вправ і не менше трьох підходів, то незабаром побачите результат.

3. Розлучення рук з гантелями

Для цієї вправи вам будуть потрібні гантелі і лава (якщо виконуєте його в домашніх умовах і у вас немає лави, ляжте на підлогу).Розводите руки з гантелями в сторони. Не поспішайте. Повторюйте вправу не менше двадцяти разів по три підходи.

4. Віджимання від підлоги

В цій вправі потрібно буде виконати віджимання від підлоги. Для цього встаньте на коліна, а руки розташуйте на ширині плечей. На вдиху опускайтеся якнайнижче, а на видиху піднімайтеся в стартове положення. Не поспішайте, адже від цього залежить результат.

5. Упор рук

Зовсім не складне вправу, проте досить дієвий. Для виконання зігніть руки в ліктях трохи нижче рівня плечей. Долоні упріть якомога сильніше один в одного і затримайтеся в такій позі секунд на десять, після розслабтеся, опустіть руки. Повторіть вправу не менше десять разів.

Перш ніж виконувати вправи зробіть спочатку розминку. Це допоможе вам уберегти себе від травм. Після виконання вправ, також трохи розімніть. Під час прийняття душу не забувайте робити масаж грудей.

І пам'ятайте, відразу нічого не буває. Тільки регулярні фізичні навантаження і належний догляд за грудьми допоможуть вам в досягненні такої бажаної мети