Топ-5 кращих сервісів заробітку в інтернеті

Ви новачок і не знаєте як сколотити свій перший капітал в інтернет просторі, а по телевізору все частіше і частіше показують молодих інтернет мільйонерів? Сьогодні Ви дізнаєтеся як почати заробляти в інтернеті за допомогою сервісів заробітку в інтернеті, які платять за читання пошти, перегляд сайтів і виконання завдань. Оплата буває різною в залежності від типу і складності завдання, а також щедрості рекламодавця і коливається від декількох центів, до декількох доларів! До того ж, більшість партнерських програм по заробітку стимулюють залучення рефералів, що приносить Вам додатковий дохід. У цій статті розглянемо топ-5 кращих систем заробітку в інтернеті для початківців:

Зміст:

  • 1. WMmail. ru
  • 2. WMZona
  • 3. iPGold. ru
  • 4. VipIP
  • 5. Web-IP

2. WMZona

- можна назвати молодшим братом або сестрою wmmail, оскільки тут присутні всі ті ж види заробітку, реферальная програма, проте wmzona має меншу аудиторію, а значить і меншу різноманітність завдань, менша кількість оплачуваних листів і сайтів для серфінгу.

4. VipIP

- налічує 150 000 акаунтів, є всі перераховані вище види заробітку, також можна скачати програму автоматизації заробітку.

5. Web-IP

- замикає список найприбутковіших програм з допомогою яких можна розбагатіти в інтернеті початківцям манімейкерам. Працює з 2006 року. Пропонує від 0, 15 рублів за виконання завдань, до 10% реферальних. Мінімальна сума до висновку - 5 рублів.