Топ-5 кращих марок косметики, guam за бортом

Всі ми користуємося косметикою, вибираючи самий перевірений і полюбився нам бренд. Часто ми «ведемо» на рекламу, яку побачили по телевізору. Або вам підказала подруга, якій сподобалася продукція, яку вона придбала. Але самим перевіреним способом визначення якісності і визнання багатьма людьми вважається перегляд рейтингів. Нижче представлені 5 найпопулярніших і кращих торгових марок косметики.

Зміст:

  • 5. На п'ятому місці міцно розташувалася компанія Shiseido.
  • 4. Далі йде косметична марка російського виробництва «Свобода».
  • 3. В середині списку знаходиться порівняно нова фірма «NoUba».
  • 2. Почесне друге місце займає відома всім фірма «Givenchy».
  • 1. Отже, ми дісталися до лідера знаменитої п'ятірки, і їм є ізраїльська фірма «Baby Teva».

5. На п'ятому місці міцно розташувалася компанія Shiseido.

Відома японська фірма, яка виробляє косметичні засоби. Ця компанія існує близько 140 років. Секрет її успіху полягає у високій якості продукції, стабільна робота фірми, повага до клієнтів, взаємодопомога і спільне просування всіх членів компанії. Shiseido завжди використовує тільки натуральні інгредієнти, сучасні технології і унікальні рецепти. Саме ці складові завоювали визнання мільйонів споживачів у всьому світі.

4. Далі йде косметична марка російського виробництва «Свобода».

Компанія була заснована в 1843 році в Москві і мала назву «Ралі і Ко». Дуже скоро фірма отримала визнання в Європі. Але після цього вона пережила багато різних змін в назві і продукції, що випускається. В результаті компанія придбала своє нинішнє ім'я. У наш час асортимент продукції компанії налічує близько 250 найменувань. До складу продукції входять тільки натуральні інгредієнти. Перед зарубіжними фірмами «Свобода» вигідно відрізняється демократичними цінами і пристосованість до місцевих кліматичних умов.

3. В середині списку знаходиться порівняно нова фірма «NoUba».

Продукція компанії відноситься до серії професійної косметики. У неї незвичайний стиль, який поєднує в собі італійський аристократизм і африканську експресію. В арсеналі компанії є безліч різноманітної декоративної косметики і косметичних аксесуарів. Фірма зобов'язана своєю популярністю своєму оригінальному підходу, високій якості і величезного розмаїття яскравих відтінків.

2. Почесне друге місце займає відома всім фірма «Givenchy».

Ця фірма визнана у всіх провідних країнах світу. Її засновник створив неповторний, витончений і елегантний стиль в парфумерії. Відомий бренд існує 60 років і за ці роки завжди був на висоті. Аромати цієї фірми досі полонить всіх своєю загадковістю. Цінителі високої якості завжди можуть знайти свій аромат серед безлічі абсолютно різних парфумів цієї компанії. «Givenchy» - жива сучасність, що йде разом з нестаріючої класикою.

1. Отже, ми дісталися до лідера знаменитої п'ятірки, і їм є ізраїльська фірма «Baby Teva».

Це косметика представляє продукцію для вагітних, мам і дітей.Назва компанії говорить сама за себе, адже переклад означає «дитя природи». Косметика складається з природних компонентів і тільки з них. А головне достоїнство - ефективність. І перевірена вона часом, що ні заперечив. Унікальна рецептура і якісні натуральні продукти - ось запорука успіху і популярності даної фірми. Вся косметика діє дуже природно і м'яко, що дуже важливо для категорії людей, які користуються даною продукцією.

А ось популярна останнім часом італійська косметика марки Guam до золотого топа поки не добралася, хоча має всі шанси найближчим часом витіснити конкурентів з першої п'ятірки.