Топ-5 найкрасивіших озер для відпочинку

Відпочинок на озері дозволить досягти гармонії душі і тіла. Романтичний пейзаж радує око, а вода так і манить своєю прохолодою в спекотний день. Куди ж відправитися мандрівникові, який вирішив подумати про нетлінному на березі мальовничого озера або здорово відпочити в приємній компанії? Пропонуємо вашій увазі п'ять красивих місць, які ідеально підходять для гарного відпочинку.

Зміст:

  • Росія, Байкал
  • Італія, озеро Гарда
  • Шотландія, Лох-Ломонд
  • Фінляндія, Пяйянне
  • Киргизстан, Іссик-Куль

Росія , Байкал

Вода в Байкалі настільки чиста, що її прозорість навесні досягає сорока метрів. Багаті флора і фауна, неймовірно свіже повітря, аромати тайги тягнуть в цей край туристів, охочих скуштувати всю красу самоти з природою, відчути себе її частиною і зберегти цей спогад.

Байкал входить в число найбільших озер світу, його площа порівнянна з площею Бельгії, в якій проживає майже 10 млн. Чоловік.

Італія, озеро Гарда

Поїздка в Італію на берег озера Гарда - ідеальний варіант для любителів комфортного відпочинку. Відмінний вибір готелів, затишні номери. Напевно, вивчивши відгуки, ви прийміть рішення заздалегідь забронювати номер в готелі за допомогою зручного сервісу.

Шотландія, Лох-Ломонд

Мабуть, озеро Лох-Ломонд можна назвати найкрасивішим і загадковим. Але, якщо ви не вірите в існування Лох-несського чудовиська, відправитися в цей край можна не заради містичних пригод, а щоб побачити всю красу озера, що надихнув Вальтера Скотта до такої міри, що він вирішив зробити його місцем дії своїх найкращих романів.

Фінляндія, Пяйянне

Потрапити на озеро Пяйянне мріє аж ніяк не кожен рибалка, адже тут можна проявити свою майстерність в повній мірі. Одні рибалять з берега або пірсу, інші влаштовуються на скелястих виступах, треті - орендують човен, катер або яхту. Але і супутникам завзятих рибалок нудно не буде: природа цього краю настільки прекрасна, що милуватися на неї можна годинами, здійснюючи піші прогулянки вздовж берега або повільно розсікаючи прозору воду на катері.

Киргизстан, Іссик-Куль

Однією з найбільших озер середньої Азії - Іссик-Куль, не замерзає ні влітку, ні взимку, так як вода в ньому вкрай солона. Воно оточене гірськими хребтами, і навіть в літній день при хорошій видимості погляду відкриті засніжені піки на протилежному від вас березі. Забронювати номер в одному з вподобаних готелів, що знаходиться поблизу Іссик-Куля, можна за лічені хвилини.