Топ-5 переваг смартфона apple iPhone 5s

Смартфон Apple iPhone 5s не випадково названий айсбергом в океані андроїдів. Він заслуговує на особливу увагу за цілий ряд нововведень, вперше впроваджених компанією на цій моделі гаджета. Прихильники якісної техніки Apple знають, що ця версія мала очолити шосту лінійку смартфонів від Apple, проте в силу комерційних міркувань смартфон став флагманом п'ятої моделі.

Зміст:

  • Сканер відбитків
  • Процесор
  • 64-розрядна архітектура
  • Розмір
  • Дизайн

Сканер відбитків

Основними нововведеннями нового апарату є сканер відбитків пальців, за допомогою якого користувач отримує доступ до використання девайса, а також новий процесор Apple A7, значною підвищує швидкодію операційної системи смартфона.

Процесор

За заявою самої Apple, новий процесор забезпечує швидкодію, порівнянне з системами десктоп-класу і 40-кратний приріст продуктивності в порівнянні з попередніми моделями. Заявлено також значне збільшення швидкодії графічної підсистеми і підтримка технології Open GL, поліпшує реалістичність зображення в ігрових додатках.

64-розрядна архітектура

Ще однією істотною відмінністю нової моделі смартфона є 64-розрядна архітектура операційної системи iOS, яка дозволяє задіяти всі переваги і резерви центрального процесора, доповненого до того ж спеціальним чіпом M7, призначенням якого є збір інформації з датчиків і сенсорів.Поле цього зібрані і оброблені дані віддаються для виконання центральному та графічного процесорів, що значно прискорює виконання команд.

Розмір

Незважаючи на значно підвищення швидкодії, габарити нової моделі залишилися такими ж, як і у попереднього апарату. Практично не відрізняється і зовнішній вигляд гаджета, за винятком сріблястою кнопки сенсора відбитків і подвійний фотодіодною спалаху, розташованої на задній панелі апарату.

Дизайн

Деякі зміни отримав дизайн упаковки гаджета, ставши більш яскравим і красивим. Крім цього, починаючи з цієї моделі, компанія відмовилася від звичної політики продажів айфонів за попередніми замовленнями, що змушувало шанувальників смартфона очікувати появи нової моделі довгі місяці.

iPhone 5s вже пройшов тестування в телекомунікаційних мережах російських провайдерів, яке показало стійку роботу девайса зі стандартом 3G і LTE.