Топ-4 способи заробити в інтернеті

Багато людей з часткою скепсису ставляться до заробітку в інтернеті. Випадки шахрайства стали настільки поширеними, що віра в мережевий бізнес сама собою зникає. Ще б пак, адже багато сайтів-аферисти вимагають у недосвідчених користувачів грошових вкладень, оплату нібито тестового завдання на перевірку професіоналізму. А адже Інтернет може стати непоганим додатковим доходом! Є безліч реальних способів веб-заробітку, про які не всі знають.

Отже, перерахуємо основні з них:

1. Фріланс або дистанційна робота

В перекладі з англійської фрілансер - найманий співробітник. В мережевому розумінні, це людина, яка виконує певну роботу за гроші без підписання контрактів та інших документів. Працювати можна прямо у себе вдома. Є безліч спеціальних сервісів, де можна подати оголошення про роботу і знайти як замовників, так і виконавців.

2. Копірайтинг та рерайтинг

Останнім часом популярності набули такі види віддаленої роботи, як копірайтинг і рерайтинг. Суть їх полягає в написанні статей на різні теми. Ви реєструєтеся на біржі копірайтингу, виконуєте тестове завдання на перевірку ваших здібностей (ніяких вкладень від вас вимагати ніхто не повинен) і при успішному результаті вибираєте собі відповідний замовлення. Стаття повинна бути унікальною, для перевірки існують спеціальні програми.

В задачу рерайтера, входить переписати вже готовий текст своїми словами без втрати сенсу, але оплачується ця праця дешевше, ніж копірайтинг.Спочатку ви будете отримувати копійки, зате згодом ваша праця гідно оціниться.

3. Продаж посилань

Непоганим варіантом заробітку в мережі є продаж посилань. Але ця робота підходить більше просунутим користувачам, які таким чином просувають свій сайт за допомогою пошукових систем. Найвідоміша біржа з ​​продажу посилань містить широкий вибір майданчиків і рекламодавців, у неї приємний інтерфейс і розібратися у всіх нюансах не складе труднощів.

4. Створення та розкрутка власного сайту

Ну і нарешті, найприбутковішим мережевим заробітком є ​​створення і розкрутка власного сайту. Це копітка робота, що вимагає певних навичок і терпіння. Створити сайт, продумати зручний інтерфейс, стиль, наповнити контент читабельною інформацією - це серйозна праця, який окупиться не відразу, але зате після скрупульозної роботи принесе хороший прибуток, в середньому - кілька тисяч доларів на місяць.