Топ-4 способи створення флешок з логотипом компанії

Подарунок клієнтам або бізнес - партнерам повинен бути практичним і обов'язково пов'язаний з символікою Вашою компанією. Тільки уявіть собі, флешки з логотипом компанії , будуть нагадувати кожен день про Вашу фірму, так як використання USB накопичувачів дуже популярно! Основною перевагою виробництва нанесення логотипу на флешку є можливість вибору гравіювання, кольору, а також можна замовити корпус зі своїм оригінальним дизайном.

Флешки з логотипом компанії відмінно зарекомендували себе в ролі корпоративного подарунка! Пристрій з нанесеним логотипом на корпус буде, свого роду, рекламним ходом, здатний просунути бізнес ще на одну сходинку вгору.

Нанесення логотипу на флешку можна виконати в декількох варіантах, кожен спосіб має свої особливості.

Метод лазерного гравірування , найчастіше, застосовують для нанесення логотипу на металевий корпус usb-накопичувача.

Технологія, при якій виконується гравірування - це спосіб пропалювання поверхневого шару корпусу на певну глибину лазерним променем, в результаті цього виходить заданий ескіз у вигляді гравюри. Лазерне гравірування дозволяє варіювати глибину рельєфу, а також зберігати найменшу деталь зображення.

Тамподрук - це метод, який найчастіше використовується, щоб нанести логотип на флешку, за допомогою еластичного тампона, зображення переноситься на поверхню USB накопичувача для друку, і наноситися на поверхню з будь-якого матеріалу, включаючи рельєфні і гладкі.Одним з переваг такого способу є можливість використання до 4-х кольорів, довговічність малюнка, а також презентабельний кінцевий результат. Методом тиснення Фешко під нанесення логотипу може мати корпус з різних матеріалів.

Кліше - це ще один спосіб при якому рельєфне зображення наноситися на корпус під зусиллям певного тиску (спеціального штампа). USB - пристрої, для яких можна застосувати спосіб тиснення, відрізняються неповторним і презентабельним зовнішнім виглядом.

Кольоровий друк - це популярний метод нанесення бренду на USB носій, який здійснюється шляхом відтворення кольорових оригінальних зображень на корпус пристрою.

Недорога ціна флешки під нанесення логотипу, сьогодні все більше привертає користувачів USB flash носіїв. Нанесення друку або гравіювання на поверхню пристрою абсолютно не впливає на працездатність флеш накопичувача.