Топ-4 секрету прибуткового і успішного бізнесу

Створюючи власний бізнес, кожен з нас сподівається на те, що його підприємство буде прибутковим і дозволить своєму власникові безбідно жити. Для початкових вкладень багато підприємців оформляють кредит в найближчому банку Тінькофф або будь-якому іншому, використовують власні накопичення. Тільки в результаті не завжди виходить так, як хочеться. І причин цьому не злічити. Іноді просто не дістає терпіння для виконання складних і рутинних справ. У будь-якому випадку, поради, викладені нижче, допоможуть вам виправити ситуацію.

1. Реклама

Для початку розберемося в тому, наскільки ефективною є ваша реклама. А ви взагалі використовуєте її? Проаналізуйте, в яких обсягах це було, і які ви використовували механізми.
Великі фірми можуть собі дозволити запуск відеороликів по центральному або обласному телебаченню. Якщо компанія невелика або ІП, можна скористатися послугами місцевої телерадіокомпанії. Це в більшості випадків є, а головне - про вас дізнається місцеве населення, ваші потенційні клієнти. Користуйтеся недорогими методами, але не менш ефективними. Наприклад, створіть свій невеликий сайт. Його можна замовити або створити самостійно, закінчивши безкоштовний інтернет-курс. Заведіть сторінку в соціальних мережах і розміщуйте там новини.

2. Акції

Проводьте акції для нових клієнтів, введіть дисконтну програму для постійних покупців, запропонуйте ціни трохи нижче, ніж у ваших конкурентів.Складіть список послуг і товарів, на які можете знизити ціну при виконанні клієнтом деяких ваших умов. Наприклад, при покупці на 500 рублів він може придбати мило (шоколадку, підстригти вуса і т. Д.) На 30% дешевше.

3. Послуги

Вивчіть сегмент свого ринку і подумайте, які додаткові послуги або супутні товари ви ще можете надати своєму клієнтові. Може, у вас часто просять щось зробити, наприклад, цікавляться послугами таксі, щоб довезти товар до будинку. Задовольнити його потреби, і він стане вашим вічним клієнтом. Не забувайте про те, що послуги повинні бути бездоганної якості. Люди не люблять, коли їм щось продають, їм подобається купувати. Пам'ятайте про це.

4. Ідеї ​​

Не соромтеся використовувати нестандартні ідеї. Це поставить вас попереду конкурентів. Креативна реклама, незвичайні конкурси, цікаві акції, просунута друкована продукція і творчий підхід - все це здатне зрушити з місця ваш бізнес. Звичайно, не останнє місце займає фінансова сторона питання.