Топ-4 напрямки виробництва екосмартфонов

Практично весь той час, скільки масово випускаються мобільні телефони, залишається відкритим питання їх екологічності . Зрозуміло, людина не може абсолютно безвідходним виробляти електроніку, але більшість відомих брендів і окремих розробників регулярно роблять спроби випуску пристроїв а-ля eco-friendly. Можна виділити кілька основних напрямків, в яких ведуться розробки.

Використання повторно переробленого і биоразлагаемого сировини

Часткове застосування в смартфонах вторсировини і біоразлагающейся деталей - мабуть, найбільш успішний напрям "екологізації" сфери. На відміну від інших способів, даний здешевлює вартість пристрою і робить його більш доступним. Таким шляхом пішли, наприклад, корейці, випустивши пару років назад Samsung Galaxy Exhilarate , корпус якого на 4/5 складався з вторсировини, а інші деталі могли бути біоразложени або повторно перероблені.

Використання природних матеріалів

Немає меж фантазії розробників мобільних: створюється враження, що вони можуть зібрати телефон з усього, що під руку попадеться. Яскраві приклади тому - дерев'яні моделі багатьох виробників: бамбуковий ADzero, трав'яний Natural Year від Je-Hyun Kim, зібраний з сіна і багато інших екологічні концепти, які, на жаль, або залишаються в стадії гучної розробки, або випускаються в дуже обмеженій кількості і по немаленькою ціною.