Топ-3 легких і зручних способу замовити таксі

Оскільки жителі сучасного мегаполісу живуть в постійному русі, їм потрібно пересуватися по місту швидко навіть в години пік. Звичайно ж, ви можете знайти тут безліч різних сервісів, і їх кількість зростає з кожним роком. Який із запропонованих вибрати і яким чином замовити таксі?

Зміст:

  • В яку службу звернутися?
  • Як можна замовити таксі?
    • Звично
    • Сучасно
    • Оперативно

В яку службу звернутися?

Не так давно з'явилася служба "Зебра" - це федеральна мережу, активно працює не тільки в Росії, але і в Казахстані. Сервіс вже встиг зарекомендувати себе з кращого боку і не зупиняється на досягнутому. Ця служба постійно підвищує якість надаваних послуг, завдяки чому з'являється все більше позитивних відгуків від пасажирів.

Як можна замовити таксі?

Звично

Найзвичніший і знайомий усім спосіб - зателефонувати за вказаним номером. Ввічливі оператори завжди готові відповісти на питання і швидко оформити заявку. Оскільки тарифних планів стає все більше, ви зможете вибрати найбільш вигідні для себе умови. Якщо у вас є дисконтна карта, то як приємний бонус ви отримаєте значну знижку.

Сучасно

Однак чекати відповіді оператора деколи доводиться трохи довше, ніж вам би хотілося. І в такому випадку оптимальний вихід - замовлення таксі онлайн.Необхідні для оформлення заявки дані ви можете ввести самостійно на офіційному сайті таксі "Зебра", який також має мобільну версію, так що користуватися ним однаково приємно в будь-яких умовах. Все, що потрібно - це заповнити коротку форму, вказавши свій номер телефону і адреси початкової та кінцевої точок. Крім цього ви можете залишити коментарі до побажань, щоб призначений автомобіль максимально відповідав вашим потребам.

Оперативно

Ще один відмінний спосіб - це завантажити додаток для виклику таксі, воно працює на платформах Android і iOS. Цей спосіб не тільки сучасний і зручний, але і найшвидший. Принцип заповнення форми той же, що і на сайті. Крім того, мобільний додаток може автоматично визначати вашу адресу. Це значно прискорює процес, коли ви не знаєте свого точного місця розташування.

Максимально комфортні способи оформлення заявки - це суттєва перевага "Зебри". Ще одна приємна особливість полягає в тому, що при онлайн-оформленні заявки вона автоматично буде ставитися до VIP-категорії, відповідно, швидкість її виконання буде вище.

Вибирайте надійний і оперативний сервіс на сайті ruzebra. ru.