Топ-3 складових комфорту в домашньому інтер'єрі

Домашнє вогнище асоціюється з відчуттям затишку, захищеності, тілесного і душевного комфорту. Основний принцип раціонального освоєння площі - гармонійне поєднання краси і зручності інтер'єру. Воно можливо при грамотному підборі 3-х складових комфорту в інтер'єрі .

1. Технічне облаштування

Правильна і безпечна робота всіх інженерних комунікацій і підключених до них побутових пристроїв можлива тільки при грамотному продуманому підході. Підключення до електромереж, газу, водопроводу і каналізації повинно бути здійснено з урахуванням прийнятих для житлових приміщень норм.

2. Дизайн інтер'єру

Найвдалішим рішенням вважається звернення в дизайн студію інтер'єрів. Як варіант можна розглядати застосування проектів, описаних в спеціалізованих виданнях. Готовий варіант можна трохи відкоригувати відповідно до власних смаків. Важливо витримати оптимальний баланс кольорів. Занадто яскраві відтінки можуть дратувати, темні вводять в депресію, а застосування тільки стриманих тонів незабаром набридне. Краще скомбінувати кілька колірних нюансів, враховуючи зонування приміщення, особливості денного і штучного освітлення.

3. Меблювання

Зараз в тренді мінімалізм, що дозволяє наситити приміщення повітрям і світлом. Втім, будь-який стиль не передбачає зайвої захаращеності та тісноти. Але місця для зберігання речей все-таки необхідні.

Сьогодні дуже популярні шафи-купе. Їх конструкція дозволяє вигідно використовувати кутовий простір і повністю задіяти всю висоту приміщення. При зміні складу або потреб сім'ї внутрішнє наповнення можна переобладнати. Дзеркальні панелі не тільки зручні, вони оптично збільшують площу і створюють ефект гри відбитих променів. Є можливість, при бажанні, змінити декорування розсувних дверей. Тому шафа купе здатний прослужити довгі роки, не втрачаючи своєї актуальності.

На особливу увагу при облаштуванні вимагає спальне місце або кімната відведена спеціально для сну господарів. Стаціонарна якісна і зручна ліжко стане центральним об'єктом дизайну окремої спальні. А для малогабаритних квартир більше підійде функціональна меблі, що трансформуються. Сучасні розкладні дивани зручні і в складеному, і в розкритому стані. А вбудовані ящики для білизни допомагають заощадити корисну площу житлового простору.