Топ-3 міста Греції, які варто відвідати

Греція - чудова країна, що вражає морськими пейзажами і атмосферою, що налаштовує на відпочинок. Багато туристів вибирають саме Грецію. Але як визначитися, в якому місті зупинитися? Їх багато, але є основні міста, викликають захоплення. Це Афіни, Салоніки і Патри.

1. Афіни

- столиця Греції, культурний, адміністративний і економічний центр країни, місце життя Платона і Сократа. В Афінах більше, ніж в інших містах Греції пам'яток, пам'яток старовини і різних музеїв. Відвідати можна Акрополь, Вежу Вєтров, театр Діоніса, Лікавіт, храм Зевса Олімпійського і стадіон Панатінаїкос, а також музей міста Афіни, Національний історичний музей і музей Стародавньої Агори.
Туристичний сезон в Афінах починається на початку травня і закінчується в жовтні. Місто надає великий вибір готелів різних категорій, в тому числі що мають систему "все включено". У місті знаходиться аквапарк Waterland (один з найбільших аквапарків світу) і новий зоопарк, який вражає кількістю і різноманітністю його мешканців. Створено величезні можливості для шопінгу, нічних і спортивних розваг. Афінам по праву належить перше місце в ТОПі міст Греції.

2. Салоніки

вважаються північною столицею Греції, в місті зосереджена велика кількість промислових підприємств. Салоніки мають масу пам'яток, багато з яких складаються в Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Подивитися обов'язково потрібно Тріумфальну Арку, Базиліку Святого Димитрія, церква Святих апостолів і монастир Латому. Серед музеїв можна виділити Археологічний музей Салонік, державний музей сучасного мистецтва і музей фотографії.
Практично всі пляжі міста мають "Блакитний прапор", що гарантує чисте море і узбережжя. Є чотири аквапарку, можливі заняття дайвінгом або серфінгом, створені умови для нічних розваг - різні клуби, бари, ресторани.

3. Патри

- третій за величиною місто Греції. Клімат відносно прохолодний, максимальне значення температури повітря влітку практично не перевищує +30 С. Щорічно в місті проводиться Патрський карнавал. Відвідати варто Візантійський бастіон, виноробню Ахайя Клаусс і римський Одеон. Місто більше підійде молодіжним компаніям, які подорожують в пошуках нічних розваг і веселощів, так як є дуже багато барів і ресторанчиків, розташованих прямо на березі моря.

Будь-який турист, який відпочиває в Греції, повинен прагнути до того, щоб відвідати три основних великих міста країни, які зовсім не схожі, абсолютно неповторні і по-своєму прекрасні. Вдалих вражень!

Альтернативним способом вкладення грошей може бути не подорож, а покупка нерухомості. Продаж елітних квартир в Москві з вибором району іноді змушує відсунути відпочинок на другий план і зайнятися облаштуванням сімейного гнізда.