Топ-15 найбільш «дорогих» розлучень

Розлучення багатих і знаменитих завжди привертають увагу. Тим більше, що розставання часом супроводжується гучними скандалами і розділом майна.

Часом за розставання з другою половиною доводиться викласти цілий статок. У сьогоднішньому огляді ми представляємо 15 "найдорожчих" розлучень . Список був складений аналітиками видання Forbes.

Зміст:

 • 15. Френк і Джемі Маккорт
 • 14. Ніл Даймонд і Марсія Мерфі
 • 13. Саматур Лі Кинкан і Флоренс Цанг Чиу-вінг
 • 12. Борис Березовський і Галина Бешарова
 • 11. Майкл і Хуаніта Джордан
 • 10. Майкл і Майя Польські
 • 9. Роман і Ірина Абрамович
 • 8. Роберт Джонсон і Шейла Крамп
 • 7. Мел і Робін Гібсон
 • 6. Крейг і Венді Маккой
 • 5. Стів і Елейн Вінн
 • 4. Аднан і Сорайя Хашоггі
 • 3. Берні і Славіка Екклстоун
 • 2. Руперт і Анна Мердок
 • 1. Алек і Джослин Вільденштейн

15. Френк і Джемі Маккорт

Американський бізнесмен розлучився з дружиною Джемі після 32 років шлюбу. Причиною стали численні зради Френка. Розлучення обійшлося Маккорт в $ 130 мільйонів.

14. Ніл Даймонд і Марсія Мерфі

Відомий в США композитор і співак розлучився після 25 років зовні благополучній спільного життя. Марсія отримала компенсацію в розмірі $ 150 мільйонів, які Даймонд віддав абсолютно добровільно.

13. Саматур Лі Кинкан і Флоренс Цанг Чиу-вінг

Розлучення сина гонконгського мільярдера став найгучнішим в Азії сімейним скандалом. Подружжя прожило разом 8 років і розлучилися через відсутність в шлюбі дітей.Розмір відступних склав $ 154 мільйонів.

12. Борис Березовський і Галина Бешарова

Шлюб з Галиною для олігарха став другим і тривав він формально 20 років. Насправді подружжя розлучилося в 1993 році, але розлучення було офіційно оформлене тільки в 2011 році. За різними даними Галина отримала від чоловіка від $ 160 до $ 350 мільйонів.

11. Майкл і Хуаніта Джордан

Шлюб легендарного баскетболіста тривав 17 років. Подружжя розлучилося з обопільної згоди, в результаті Хуаніта отримала $ 168 мільйонів.

10. Майкл і Майя Польські

Радянський емігрант став в США засновником великої енергетичної компанії. За останні 30 років Майкл прожив зі своєю дружиною, однак, шлюб все ж розпався. Розмір відступних склав $ 184 мільйони.

9. Роман і Ірина Абрамович

За 16 років шлюбу подружжя стало батьками п'ятьох дітей. В результаті шлюборозлучного процесу Ірина Абрамович отримала $ 300 мільйонів.

8. Роберт Джонсон і Шейла Крамп

Джонсон став першим афроамериканцем, який увійшов до списку мільярдерів Forbes. Зі своєю дружиною він розлучився після 33 років спільного життя. Сума відступних склала $ 400 мільйонів.

7. Мел і Робін Гібсон

Пара прожила в шлюбі майже 31 рік, і за цей час у Гібсонів з'явилися семеро дітей. Сума відступних склала $ 425 мільйонів. Крім того Мел до кінця життя зобов'язався відраховувати половину доходів від кіноробіт на виховання дітей.

6. Крейг і Венді Маккой

Піонер ринку стільникового зв'язку розлучився з дружиною після 21 років у шлюбі. Причиною було оголошено звичне розбіжність характерів. Розмір компенсації для подружжя склав $ 460 мільйонів.

5. Стів і Елейн Вінн

Гральний магнат розлучився з дружиною після 47 років спільного життя. Примітно, що подружжя розлучалися двічі, в 1986 році і повторно - в 2010-му.Розмір відступних склав $ 750 мільйонів.

4. Аднан і Сорайя Хашоггі

Збройовий магнат розлучився зі своєю дружиною в 1974 році, заплативши $ 874 млн. Причиною розлучення стали результати тесту ДНК, які показали, що батьком дочки Сорайі є зовсім не законний чоловік.

3. Берні і Славіка Екклстоун

Шлюб президента "Формули 1" Берні Екклстоуна і улюбленої моделі Джорджіо Армані тривав 24 роки. В результаті розлучення Славіка отримала $ 1, 2 млрд. І купила приватний літак, про який давно мріяла.

2. Руперт і Анна Мердок

Цей шлюб тривав 32 роки, але розлучення став неминучим, коли Руперт на восьмому десятку зустрів 38-річну журналістку Венді Денг. В результаті шлюборозлучного процесу Анна Мердок отримала $ 1, 7 млрд.

1. Алек і Джослин Вільденштейн

Компенсація за підсумками шлюборозлучного процесу склала $ 2, 5 млрд. Крім того Алек зобов'язаний виплачувати по $ 100 мільйонів щороку протягом 13 років. Джослин Вільденштейн відома тим, що за допомогою трьох десятків пластичних операцій намагалася створити з себе жінку-кішку. Тож не дивно, що чоловік не витримав такого сусідства.