Топ-100 найсексуальніших жінок 2016 з версії mAXIM (ФОТО)

Хто не любить красу? Красива жінка змушує чоловіків втягувати живіт і розправляти плечі, одним своїм виглядом піднімає настрій. Ось і поглянувши на 100 найсексуальніших жінок MAXIM чоловіки напевно відчують приплив бадьорості і трохи розженуть осінню нудьгу. Серед цих чудових жінок є актриси, моделі і представниці інших професій. Вони вважаються кращими у своїй галузі, а суперниці постійно докладають зусиль з метою перемогти їх.

Кожна дама прекрасна по-своєму, так як же журналу вдалося скласти свій список?

Рейтинг Maxim заснований на думках двох груп: читачів і експертів видання. Читачі голосують на сайті (якщо, звичайно, пройшли реєстрацію). Кожен зареєстрований користувач бачить 50 випадково сформованих пар красунь. З кожної пари голосує може вибрати одну жінку. Виходячи з суми отриманих кожною учасницею голосів формується читацький Maxim топ 100.

Що стосується експертного голосування, то в ньому беруть участь відомі та шановані чоловіки, яким на руки видають список учасниць з фотографіями. У кожного експерта є можливість відзначити 10 фотографій.

Ось так і виходять два рейтингу Maxim. Кращі дівчата відбираються шляхом розрахунку середнього арифметичного. Наприклад, учасниця зайняла перший рядок читацького голосування, а у експертів виявилася лише на третьому місці, значить її підсумковим місцем буде друге.Якщо ж у кількох учасниць середнє арифметичне співпало, в справу вступає редакція, яка "всіх розставить по місцях".

Але досить слів. Насолоджуйтесь красивими з найкрасивіших росіянок.

Зміст:

 • Найсексуальніші дівчата Росії 2016
  • 10. Глюк'оZа
  • 9. Анна Седокова
  • 8. Любов Новікова-Аксьонова
  • 7. Віра Брежнєва
  • 6. Кароліна Севастьянова
  • 5. Наталя Рудова
  • 4. Анна Хилькевич
  • 3. Юля Михайлова
  • 2. Тетяна Котова
  • 1. МакSим

Найсексуальніші дівчата Росії 2016

10. Глюк'оZа

9. Анна Седокова

8. Любов Новікова-Аксьонова

7. Віра Брежнєва

6. Кароліна Севастьянова

5. Наталя Рудова

4. Анна Хилькевич

3. Юля Михайлова

2. Тетяна Котова

1. МакSим

Повний рейтинг на сайті MAXIM

Відзначимо, що в 2015 році переможниця читацького рейтингу з творчим псевдонімом МакSим займала 29 місце. А на "троні" сиділа чудова Віра Брежнєва. Але тепер їй довелося поступитися титул всенародної улюблениці. Можливо, вона візьме реванш у 2017 році.

Тетяна Котова, про яку зітхають 10197 читачів журналу, що займає другий рядок рейтингу красунь, в 2015 році була лише на 13 місці.

З 44 до третього місця злетіла зірка "Уральських пельменів" Юля Міхалкова.

Великоока Анна Хилькевич, навпаки, втрачає позиції. У минулому році вона займала місце Михалкової.

А ось у Наталії Рудовій міцна позиція в рейтингу. Вона як була на п'ятому місці в 2015 році, так і в нинішньому топі займає ту ж позицію.

Незалежно від свого місця в топ-100 все його учасниці мають не тільки красою, але й безсумнівним шармом і хорошою репутацією. І багато хто з них набагато успішніші, ніж чоловіки.