Топ-10 найгірших фільмів в світі

Вибираючи гідні перегляду кінострічки, ми найчастіше звертаємося до рейтингів кращих фільмів або ж покладаємося на власний смак. Але щоб не зіпсувати собі вечір нудною, відверто дурною і просто бездарної картиною, варто знати список тих фільмів, які дивитися не варто.

Сьогодні нашими експертами виступили журналісти авторитетного британського видання Empire, які відібрали Топ-10 найгірших фільмів в світі .

А рейтинг кращих фільмів 2013 року вже опублікований.

Зміст:

  • 10. "Кімната" (The Room), 2003.
  • 9. "Горець II: Пожвавлення" (Highlander II: The Quickening), 1991.
  • 8. "Явище" ( The Happening), 2008.
  • 7. (Sex Lives of the Potato Men), "Сексуальне життя картопляних хлопців", 2004.
  • 6. "Врата Раю" (Heaven's Gate), 1980.
  • 5. "Дуже епічне кіно 1" (Epic Movie), 2007.
  • 4. "Підняти Титанік", 1980 (Raise the Titanic).
  • 3. "Секс Гуру" (Love Guru), 2008.
  • 2. "Поле битви: Земля" (A Saga of the Year 3000, Battlefield Earth), 2000.
  • 1. "Бетмен & Робін "(Batman & Robin), 1997 рік.

10. "Кімната" (The Room), 2003.

Критики розгромили фільм режисера Томмі Візо за жахливий кількість нестиковок в сценарії, який до того ж багата не доведені до кінця сюжетними лініями.

9. "Горець II: Пожвавлення" (Highlander II: The Quickening), 1991.

Незважаючи на участь у фільмі таких зірок, як Крістофер Ламберт і Шон Коннері, преса зустріла картину в багнети. Лаяли і за те, що сценарій відірваний від першої частини "Горця", і за далекий від досконалості візуальний ряд.

8. "Явище" (The Happening), 2008.

Фантастичний трилер, якому пророкували потрапляння в кращі фільми року, вийшов на рідкість нудним і досить дурним.Гра акторів Марка Уолберга і Зої Дешанель викликає позіхання, а участь в цьому проекті режисера М. Найт Шьямалана, який зняв "Шосте почуття" здається непорозумінням.

7. (Sex Lives of the Potato Men), "Сексуальне життя картопляних хлопців", 2004.

Британська комедія на цей раз сповнена зовсім не тонкої британського, а вульгарного і плоского гумору. "The Times" назвала фільм "майстер-класом того, як не слід знімати кіно ".

6. "Врата Раю" (Heaven's Gate), 1980.

Згідно рецензії "New York Times", даний фільм - не піддається опису кошмар. На прем'єрі позіхали навіть найстійкіші глядачі, а в прокаті картина і зовсім провалилася, ознаменувавши початок кінця кар'єри режисера Майкла Чіміно.

5. "Дуже епічне кіно 1" (Epic Movie), 2007.

Найгірший фільм в жанрі пародії . Зв'язок із популярних фільмів перемежовуються плоскими і часом вульгарними жартами. Дивно, але в 2011 році вийшла в світ друга частина "Епічного кіно", в основу сценарію лягла пародія на фільм "300 спартанців".

4. "Підняти Титанік", 1980 (Raise the Titanic).

Згідно відгуками критиків і глядачів, фільм - відмінне снодійне. Рекомендований для перегляду на самоті, так як здатний угробити веселий настрій найгаласливішій компанії.

3. "Секс Гуру" (Love Guru), 2008.

Майк Майерс, Джесіка Альба, а також Джастін Тімберлейк в головних ролях виглядали жалюгідно. Критики назвали фільм "антісмешним". Погані жарти привели цю комедію в трійку лідерів рейтингу найгірших фільмів.

2. "Поле битви: Земля" (A Saga of the Year 3000, Battlefield Earth), 2000.

Незважаючи на розмах блокбастера, спецефекти, грим і костюми акторів виглядали дешевими і не вразили ні глядачів, ні критиків. Дісталося і Джона Траволти, далеко не блискуче виконав роль головного лиходія.

1. "Бетмен & Робін" (Batman & Robin), 1997 рік.

Фільм вважають гіршою екранізацією історії про Бетмена і глядачі, і критики. Професійні кінознавці розкритикували в пух і прах діалоги і сценарій, а ось глядачів "добили" гумові соски на костюмі головного героя.