10 Кращих воблерів на окуня 2017

Окунь - прісноводний хижак, який зазвичай зустрічається в озерах, ставках, річках і струмках. Як правило, окуні найбільш активні на світанку і в денні години, і малоактивні в сутінках. Дуже добре ловити цю рибу в кінці літа, тоді як раз підростуть мальки і великі окуні влаштовують справжнє полювання на своїх дрібних побратимів. А щоб ваша риболовля була вдалою, ми вивчили різні сайти і форуми, присвячені риболовлі, і підготували список кращих воблерів на окуня 2017 року.

Наші рейтинги воблерів: на щуку, на судака, на окуня, на головня.

Зміст:

  • 10. Rapala X-Rap XR06
  • 9. Salmo Hornet H4F
  • 8. Strike Pro Midge EG-074F
  • 7. Daiwa TDC 3061F
  • 6. Jackall Chubby 38
  • 5. Kosadaka Cord-R 70F
  • 4. Megabass Vision 95
  • 3. Tsuribito Baby Crank 35f-DR
  • 2. ZipBaits Khamsin 70 SP
  • 1. YO-ZURI L-Minnow 44

10. Rapala X-Rap XR06

Найбільш привабливою рисою цього воблера торпедообразной форми є його активна гра. При агресивному твичинге він швидко смикається з боку в бік, заманливо поблискуючи голограмних боками. Довжина приманки становить 6 см, важить вона 4 гр. і заглиблюється на 0, 9 - 1, 5 метра.

Завдяки грузилом системи Long Cast наживка летить далеко і прямо, не плутаючись і не перекручуючи.

Техніка проводки: швидкий твічінг в літній воді, або неквапливий Stop & Go в холодній.

Ефективні кольору: FTU, CLN, GGH.

Середня ціна - 869 рублів.

9. Salmo Hornet H4F

Польський 4-сантиметровий плаваючий кренк має безліч забарвлень, відрізняється невисокою вартістю і хорошою уловистостью.За відгуком одного з рибалок, воблер по-справжньому розкривається при троллінге уздовж латаття. А ось польотні характеристики у нього "кульгають" через величезної лопаті і маленького ваги (3 гр.).

Ефективна проводка: Stop & Go, рівномірна.

Бажана забарвлення: HP, HGS.

Середня вартість - 350 рублів.

8. Strike Pro Midge EG-074F

Слабозаглубляющійся 4-сантиметровий воблер вагою 2 гр. відрізняється яскравою грою навіть при неквапливої ​​проводці. Усередині корпусу знаходяться кульки, які створюють шумовий ефект, схожий з гулом опинився у воді комахи. Такий приманкою добре ловити рибу зі сплавом під навислі гілки кущів і дерев.

Краща проводка: твічінг, коли гра воблера повністю розкривається.

Рекомендований колір: 500G для прозорої води і C33 для каламутній.

Усереднена ціна в російських магазинах: 285 рублів.

7. Daiwa TDC 3061F

Один з кращих воблерів на окуня відноситься до плаваючого типу, невеликий в довжину - 5, 7 см, зате досить важкий (10. 6 гр). Завдяки цьому він далеко літає навіть у вітряну погоду. Відмінною рисою даної моделі є досить незвичайна гра з кульбітами, чим не можуть похвалитися воблери марок простіше.

Рекомендована проводка: твічінг, Stop & Go.

уловисту варіанти забарвлення: 01, 06, 19.

Можна придбати за 450 рублів.

6. Jackall Chubby 38

Маленький японський воблер довжиною 3. 8 см і заглибленням до 1 метра. Завдяки вазі в 4 гр, округлій формі тулуба і гарній балансуванню відрізняється дальністю польоту і стійкістю. Грає активно, особливо на перекатах і при швидкій течії. Навіть сильний потік води не може збити "чаббік" (як ласкаво звуть цю приманку рибалки) з гри. А ще Chubby 38 є справжнім універсалом, на який можна зловити і невеликого окунька, і середніх розмірів головня і трехкилограммовую щуку.

Єдиний недолік - іноді зчіплюються трійники, але цього можна уникнути, якщо замінити трійники на розмір менше.

Бажана проводка: Stop & Go, рівномірна.

Кращі кольори: AYU, chartreuse orange, gold & chart.

Можна купити за 860 рублів.

5. Kosadaka Cord-R 70F

Плаваючий 7-сантиметровий воблер відрізняється складовою конструкцією, і при нерівномірному проводці ідеально імітує борсання вмираючої рибки. Тобто перевертається догори черевцем на ривку і робить завмирають похитування під час паузи. Рідкісний окунь пропливе повз таку приманки. Також на Kosadaka Cord-R 70F чудово ловляться і щуки і головні.

Яку проводку віддати перевагу: постійний невеликий твічінг, щоб воблер йшов по поверхні води без заглиблення, наче жива рибка.

Який колір вибрати: GTR, PSSH.

За скільки можна купити - 412 рублів.

4. Megabass Vision 95

Мілководий воблер довжиною 9. 5 см оснащений унікальною системою балансування Shaft Balancer System. Вона представлена ​​круглим в перетині і довгим валом, який зафіксований в нижній частині приманки. Завдяки цій системі приманка відмінно грає при будь-якій швидкості проводки. У лінійці Megabass Vision 95 є дві варіації: з нейтральною плавучістю (SP) і повільно спливає (SF). Багато рибалок віддають перевагу другому варіанту, тому що хижі риби добре реагують на спливаючу видобуток.

Бажана проводка: твічінг, при якому воблер на паузах спливає, похитуючи боками.

Ефективні кольору: Al Hakone, IL AYU.

Пропонується в магазинах за 990 рублів.

3. Tsuribito Baby Crank 35f-DR

Воблер з активною грою, незважаючи на свої малі розміри (3. 6 см) летить далеко і точно. Рибалки хвалять зносостійке покриття наживки і гостроту її гачків, які не потрібно підгинати.У лінійці є моделі з різною плавучістю і заглибленням.

Кращі техніки проводки: повільна, Stop & Go.

Відповідні для лову окуня забарвлення: 100, 536, 538.

Усереднена вартість - 430 рублів.

2. ZipBaits Khamsin 70 SP

Воблери лінійки Zip Baits Khamsin створювалися спеціально для лову басса - з великим ротом окуня. Форма тіла приманки нагадує карася: з боків воно сильно сплощений і має характерну горбочок. Завдяки вольфрамовому вантажу воблер летить далеко і знаходиться в ідеальному балансі при будь-яких способах проводки. Семісантіметровая модель 70 SP відноситься до мелколопастним (SR) і працює на невеликій глибині, до 1. 5 метра.

Способи проводки: рівномірна або неагресивний твічінг.

Варіанти забарвлення: 021R, 505R, 564R.

Ціна - 1115 рублів.

1. YO-ZURI L-Minnow 44

Безумовний фаворит в топ-10 кращих воблерів на окуня. Ця 4. 4-сантиметрова приманка, що стала вже класикою риболовлі, відрізняється приголомшливою уловистостью, оснащена системою дальньої занедбаності і має помірну гру, яка найкраще проявляється на середній швидкості проводки і вище. А ось при агресивному твичинге наживка починає завалюватися, але це, мабуть, єдиний її недолік.

Сама уловиста проводка: рівномірна, на середньої або високої швидкості, тоді воблер активно вібрує.

Найбільш уловисті забарвлення: М37, М102.

В середньому, коштує 430 рублів.