Топ-10 способів використання wD-40

Універсальний аерозоль WD-40 був розроблений в 1953 році. А сьогодні у "ведешка" є власна сторінка в Facebook і десятки фан-сайтів.

Про те, що WD-40 незамінний для заклинили замків, неслухняних гайок і петель знають всі. Але якщо застосувати творчий підхід, засіб можна використовувати не тільки за його прямим призначенням. Сьогодні ми пропонуємо Топ-10 способів використання WD-40.

Зміст:

  • 10. Профілактика осиних гнізд
  • 9. Видалення слідів клею
  • 8. Відновлення номерного знака
  • 7. Захист вікон від замерзання
  • 6. Водовідштовхувальне просочення взуття
  • 5. Чистка унітазу
  • 4. Видалення жувальної гумки, що застрягла в волоссі
  • 3. Знищення тарганів та інших комах
  • 2. Зняття тісного кільця
  • 1. Роз'єднання заклинили склянок

10. Профілактика осиних гнізд

Оси часто влаштовують гнізда під карнизами дахів приватних будинків. Щоб цього не сталося, треба заздалегідь бризнути WD-40 в затишні куточки під карнизом - оси більше ніколи не стануть робити тут гніздо.

9. Видалення слідів клею

Зупинені сліди клею дуже складно видалити. Але WD-40 швидко позбавить від прикрих клейових плям на одязі, меблів, руках. Причому спрей справляється з більшістю сучасних "суперклеєм".

8. Відновлення номерного знака

Якщо номерний знак втратив свій первинний вигляд, спрей треба нанести на пару хвилин, а потім зняти бруд сухою ганчіркою. Крім того після такої обробки номер надовго буде захищений від іржі.

7. Захист вікон від замерзання

Якщо нанести WD-40 на зовнішню сторону вікна, стекла завжди залишаться чистими і не будуть покриватися памороззю.

6. Водовідштовхувальне просочення взуття

Для початку слід знати - не кожне покриття витримає нанесення WD-40 без наслідків. Зате якщо тест на непомітній ділянці пройшов вдало, за допомогою аерозолю можна створити надійний бар'єр проти дощу і сльоти.

5. Чистка унітазу

Досить нанести WD-40 на поверхню, а також під обідок унітазу на пару хвилин, пройтися щіткою, потім змити. Від вапняного нальоту не залишиться навіть сліду.

4. Видалення жувальної гумки, що застрягла в волоссі

Така ситуація - справжній кошмар, який найчастіше закінчується за допомогою ножиць. Якщо ж на жуйку нанести WD-40, то через якийсь час її можна вичесати за допомогою гребінця. Під час розпилювання важливо тримати очі і рот закритими і не вдихати.

3. Знищення тарганів та інших комах

Розпорошивши WD-40 на підвіконня, вентиляційні решітки, рами, дверні прорізи, можна відлякати небажану домашню живність. Правда, слід бути обережним, якщо в будинку маленькі діти.

2. Зняття тісного кільця

застряг на пальці кільце зняти непросто. Експерименти з водою і милом часто закінчуються тим, що кільце падає в водостік. А ось пара крапель WD-40 запросто вирішить неприємну проблему.

1. Роз'єднання заклинили склянок

Якщо силою спробувати розділити пару стаканів, один з яких намертво засів в іншому, скло може лопнути. Зате якщо на стик бризнути WD-40 і почекати пару хвилин, стакани можна легко розділити, не пошкодивши.