Топ-10 способів кинути палити

Незважаючи на активну всенародну пропаганду здорового способу життя, в сучасній Росії палять близько 30% жінок і майже 55% чоловіків. Позбутися від шкідливої ​​звички зовсім непросто, адже нікотин не тільки вбудовується в обмін речовин, але і міцно входить в образ життя.

Сьогодні ми пропонуємо Топ-10 способів кинути палити . Кожен з цих методів допоміг сотням людей назавжди кинути згубну звичку.

Зміст:

  • 10. Сила і воля
  • 9. Заміна
  • 8. За компанію
  • 7. Спорт
  • 6. Винагорода
  • 5. Кидаємо курити за книгою
  • 4. Гіпноз або кодування
  • 3. Альтернативні джерела нікотину
  • 2. Одиночний політ
  • 1. Лікарська допомога

10. Сила і воля

Люди, у яких на додачу до цих двох якостей є ще й сила волі, вибирають моментальний спосіб кинути курити. Він, на жаль, є і найпростішим, і найбільш складним. Суть методу в тому, щоб, викуривши останню сигарету, забути про тютюн назавжди. Багато людей кинули палити саме таким способом.

9. Заміна

Цей метод базується на тому, щоб займати рот і руки різними смаколиками замість звичної сигарети. Важливо тільки стежити за кількістю калорій в цих самих "замінах", щоб кинувши палити, не довелося кинути заодно і є.

8. За компанію

Кидати курити набагато менш болісно, ​​якщо робити це разом з кимось. Можна навіть укласти парі, щоб привнести дух змагальності в цей процес. Необхідно тільки дотримувати два правила: чи не шахраювати і проводити якомога більше часу поруч з соратником.

7. Спорт

Для шанувальників активного способу життя цілком може підійти зміна сигарети на заняття цікавим видом спорту. Регулярне фізичне навантаження викликає почуття задоволення, обумовлене біохімічними процесами. В такому стані боротися зі своїми шкідливими звичками значно легше і приємніше. Крім того, спорт завжди покращує зовнішній вигляд.

6. Винагорода

Спосіб підходить практичним, розважливим людям. Вони підраховують суму грошей, заощаджену на НЕ куплених сигаретах, і щомісяця винагороджують себе який-небудь приємною покупкою. Ця методика дуже підходить жінкам, адже що може бути приємніше, ніж покупка якоїсь дрібнички.

5. Кидаємо курити за книгою

Багатьом курцям з великим стажем назавжди позбутися від шкідливої ​​звички допомогла легендарна книга А. Кара « Легкий спосіб кинути палити «. Цю книгу можна купити в паперовому вигляді, можна скачати в електронному, можна навіть записати її в аудіо форматі в телефон або mp3-плеєр.

4. Гіпноз або кодування

Психотерапевт вселяє курцеві, що той не хоче більше курити. Це може відбуватися як із застосуванням гіпнозу, так і без нього. Дуже важливо, щоб пацієнт сам мав бажання кинути палити і не тягнувся до сигарети саме тому, а не зі страху «порушити кодування». Якщо зрив все ж стався, краще потрапити на прийом ще раз, де лікар вже сам визначить, що краще зробити - зняти установки або навпаки посилити вплив.

3. Альтернативні джерела нікотину

Жувальні гумки і льодяники з нікотином, таблетки від куріння, антинікотиновий пластирі по популярності змагаються зі знаменитою книгою Кара. Вони дійсно допомагають подолати фізичну залежність, а також подолати "синдром відміни".Проблема в тому, що якщо курець налаштований досить серйозно, всі ці штуки будуть для нього абсолютно марні.

2. Одиночний політ

Все геніальне - просто! Викидаємо останню пачку, сідаємо в поїзд і їдемо в глушину. У моду поступово входить дауншифтинг. Відмінно підійдуть для цієї мети дальній кордон лісництва або самотні метеостанції, розташовані в тайзі. Зайвий раз за сигаретами не тікають, якщо найближчий магазин в 50-ти кілометрах.

1. Лікарська допомога

Метод підходить людям, які вважають за краще офіційну медицину і науково обгрунтований підхід. Лікар при необхідності пропише препарати, які допоможуть впоратися зі стресом, а також допоможе скласти режим, оптимальний в період відмови від куріння.