Топ-10 способів швидко заснути

Хоча б раз у житті кожен з нас болісно розмірковував над питанням "Як швидко заснути?". Якщо задрімати дуже треба, але ніяк не вдається, головне - не нервувати. Адже від цього сон йде ще швидше.

Але ж існують прості прийоми, що дозволяють перемогти безсоння за лічені хвилини. Саме про них і піде мова в нашому Топ-10 способів швидко заснути .

Зміст:

  • 10. Прогуляйтеся перед сном
  • 9. Відкрийте вікно
  • 8. Не переїдайте перед сном
  • 7. Чи не голодуйте перед сном
  • 6. Займіться сексом
  • 5. Прийміть теплу ванну
  • 4. Випийте кроповий чай або тепле молоко
  • 3. Змініть постільна білизна
  • 2. Вважайте
  • 1. "Відпустіть" свої думки

10. Прогуляйтеся перед сном

Півгодини в тихому сквері або парку творять чудеса - нерви заспокоюються, голова проясняється і організм готується до відпочинку. Головне, сконцентруватися на спокої, природі, відпочинок, щоб за час прогулянки максимально розслабитися перед сном.

9. Відкрийте вікно

Дуже складно заснути в задусі. Тому свіже повітря часом допомагає перемогти безсоння. Кращі пластикові вікна обладнані повітряним клапаном тут будуть до речі. Лікарі рекомендують спати при температурі 18-20 градусів. Тим, хто боїться замерзнути, показана тепла затишна піжама.

8. Не переїдайте перед сном

І справа зовсім не в загрозі для фігури. Тяжкість в шлунку не сприяє швидкому засипанню. Крім того переїдання часто призводить до нічних кошмарів, так як організм перебуває у стресовому стані.

7. Чи не голодуйте перед сном

Заснути на голодний шлунок дуже складно. Навіть якщо необхідна сувора дієта, перед сном можна випити склянку кефіру або ж трав'яний чай з ромашкою і валеріаною для кращого засипання.

6. Займіться сексом

Швидкий і надійний спосіб гарантує відволікання від усіх турбот і спокійний сон в обіймах коханого. Тільки не варто захоплюватися експериментами і складними акробатичними позами - їх краще відкласти на той випадок, коли можна не засинати до самого ранку.

5. Прийміть теплу ванну

Важливо витримати правильну температуру води - 37-38 градусів. Більш гаряча вода зніме сон як рукою. Можна додати ефірні масла, наприклад, лаванди або іланг-іланг - 5-6 крапель, не більше.

4. Випийте кроповий чай або тепле молоко

І той, і інший напій сприяє розслабленню і налаштовує на сонний лад, особливо, якщо доповнити питво ложечкою меду. А ось звичайний чай може надати небажаний тонізуючу дію.

3. Змініть постільна білизна

Розкішний шовковий комплект насичених відтінків геть може позбавити сну. Постільна білизна обов'язково повинно бути витримано в самих спокійних тонах, а тканина повинна бути приємною до тіла. Те ж саме відноситься до піжами і нічним сорочкам.

2. Вважайте

Вважати не обов'язково овець. Кому-то по душі слони, кому-то - метелики, кому-то банкноти пристойного номіналу. Головне - зосередитися на рахунку, адже механічне перерахування чисел від одного до мільйона ефекту не дає.

1. "Відпустіть" свої думки

Хаос в голові дуже часто не дає заснути. У такій ситуації не треба насильно змушувати себе заспокоїтися. Краще дозволити свої думкам вільно текти в будь-якому напрямку, спостерігаючи за ними з боку.Спосіб вимагає деякого тренування, але після оволодіння навичкою, спрацьовує практично безвідмовно.