Топ-10 безвізових країн для відпочинку цілий рік

Якщо рішення про відпустку прийнято несподівано, і оформити поїздку необхідно в найкоротші терміни, то перевагу варто віддати країнам, в яких росіянам не потрібна віза.

На щастя, таких держав більш ніж достатньо. Ми сьогодні пропонуємо Топ-10 безвізових країн для відпочинку цілий рік . Адже попереду дощова осінь, сніжна зима, а значить, затребуваними виявляться ті напрямки, на яких в цей самий час туристичний сезон в розпалі.

Зміст:

  • 10. Балі
  • 9. Домінікана
  • 8. Куба
  • 7. Єгипет
  • 6. Бразилія
  • 5. В'єтнам
  • 4. Шрі-Ланка
  • 3. Мальдіви
  • 2. Ізраїль
  • 1. Таїланд

10. Балі

Звична росіянам зміна сезонів на Балі відсутній. Сезони тут діляться на сухий (з травня по жовтень), а також дощовий (з листопада по березень). Віза надається росіянам в аеропорту на строк до місяця.

9. Домінікана

Багатокілометрові пляжі і бірюзова вода вабить сюди туристів цілий рік. На строк не більше місяця віза не потрібна, потрібен лише закордонний паспорт, термін дії якого перекриває весь термін перебування в Домінікані.

8. Куба

Головні витрати під час поїздки на Кубу - це переліт. У країні дуже недорого коштують і проживання, і харчування, і розваги. Протягом місяця росіяни можуть насолоджуватися відпочинком без оформлення візи.

7. Єгипет

Як тільки закінчується спекотне літо, в Єгипті починається найвищий сезон.Сотні тисяч росіян їдуть в кращі готелі Єгипту від осінньої негоди і навіть для зустрічі Нового року. Оформлення візи не потрібно при перебуванні в Єгипті до місяця.

6. Бразилія

Громадяни Росії можуть відвідувати Бразилію без візи за умови перебування тут не більше 90 днів. Темпераментний Ріо і білосніжні пляжі Копакабани ще не заповнені російськими туристами, але явно набирають популярність.

5. В'єтнам

Самобутній і екзотичний В'єтнам рік від року стає все популярнішим. При поїздці на термін до 2-х тижнів оформлення візи не потрібно. Туристи відпочивають тут цілий рік, але високим вважається період з самого початку листопада і до середини травня.

4. Шрі-Ланка

Тут можна зануритися в унікальну і загадкову культуру Сходу, а також насолодитися буйством тропічної рослинності і чудовими пляжами. В'їзд в Шрі-Ланку без візи можливий на місяць.

3. Мальдіви

Щоб потрапити в тропічний рай, росіянам віза не потрібна. Мальдівський архіпелаг включає 1190 островів в Індійському океані. Багато з них - унікальні готелі, що займають острівець цілком.

2. Ізраїль

Багата культура, Мертве море, унікальна природа і тисячолітні традиції - все це приваблює в Ізраїль мільйони туристів. Термін перебування для росіян без візи в країні для відпочинку взимку - не більше 3-х місяців.

1. Таїланд

Громадяни Росії можуть відвідати кращі готелі Таїланду без візи на термін не більше 3-х місяців. Туристам в Таїланді можна організувати більш активний відпочинок на материковій частині або ж зовсім розслаблений пляжний варіант на островах.