Топ-10 незвичайних способів застосування пива

Про те, що правильне пиво втамовує спрагу, покращує настрій і дарує задоволення від багатого хмільного смаку. Але виявляється, пінний напій має масу інших корисних властивостей, про які ми розповімо сьогодні.

Для тих, хто любить відкривати все нові грані звичних речей, наш сьогоднішній Топ-10 незвичайних способів застосування пива.

Зміст:

  • 10. Пиво чистить чавун і мідь
  • 9. Пиво знімає втому в ногах
  • 8. Пиво покращує сон
  • 7. Пиво полірує меблі
  • 6. Пиво видаляє іржу
  • 5. Пиво замінює воду в процесі готування
  • 4. Пиво - відмінний засіб для виведення плям
  • 3. Пиво - приманка для гризунів
  • 2. Пиво захистить сад від слимаків
  • 1. Пиво покращує стан волосся

10. Пиво чистить чавун і мідь

Старі монети і бабусина сковорідка знову заблищать, як нові, якщо їх всього на 10 хвилин помістити в пиво, а потім ретельно обробити м'якою сухою ганчіркою.

9. Пиво знімає втому в ногах

В тазик з теплою водою слід додати 250 мл пива. Така ванна для ніг знімає втому після довгої ходьби, незручного взуття і надмірних фізичних навантажень.

8. Пиво покращує сон

Мова йде не про те, щоб приймати пиво всередину, а про використання розслабляючого і заспокійливого аромату хмелю. Якщо в воду для полоскання постільної білизни додавати склянку пива, наволочки і простирадла стануть помічниками в боротьбі з безсонням.

7.Пиво полірує меблі

Меблі з масиву деревини або покрита шпоною цінних порід потребує особливого догляду. Змочивши пивом м'яку тканину, можна надати лиск будь дерев'яної полірованій поверхні.

6. Пиво видаляє іржу

Буває потрібно відкрутити болт, порита шаром застарілої іржі. Щоб впоратися з завданням, досить полити місце з'єднання пивом, почекати хвилину і приступити до роботи.

5. Пиво замінює воду в процесі готування

Сосиски, зварені в пиві, набувають неповторний аромат. У пиві гасять м'ясо, його додають в соуси, а також при приготуванні тесту.

4. Пиво - відмінний засіб для виведення плям

Застаріле пляма бруду з килима можна спробувати видалити, заливши його пивом. Вологу збирають м'якою ганчіркою, а потім за допомогою мила та щітки завершують процес хімчистки.

3. Пиво - приманка для гризунів

Трохи пива на дні відра - чудовий спосіб вилову мишей. Щоб гризуни могли потрапити у відро і залишитися там до Вашого приходу, треба приставити до відра палицю, по якій миші будуть дертися до жаданого напою.

2. Пиво захистить сад від слимаків

Пластиковий контейнер з пивом, залишений на ніч, приверне всіх слимаків з садової ділянки. Виставляючи таку приманку кілька разів на сезон, можна забути про проблему.

1. Пиво покращує стан волосся

Для приготування "пивного" шампуню треба пінний напій уварити до чверті обсягу, а потім додати до звичного засобу для миття волосся. Втім, для всіх, хто поки не готовий до настільки складним маніпуляціям, у продажу є шампуні з додаванням екстракту хмелю.