Топ-10 порад щодо вибору матраца

На матраці ми проводимо практично третина життя. Ну а щоб цей час пішло на користь нашому здоров'ю, до покупки матраца варто підходити виважено.

Сьогодні ми пропонуємо Топ-10 порад щодо вибору матраца в залежності від віку, ваги, кліматичних особливостей і інших нюансів.

Зміст:

  • 10. Матрац вибирається за віком
  • 9. Матрац повинен підходити по вазі
  • 8. Матрац повинен підходити по жорсткості
  • 7. Слід звернути увагу на оббивку
  • 6. Як вибрати ортопедичний матрац
  • 5. Як вибрати матрац для двох
  • 4. Як вибрати матрац для новонародженого
  • 3. Який наповнювач віддати перевагу
  • 2. Не варто боятися сучасних технологій
  • 1. Не варто купувати матрац, який зберігався вертикально

10. Матрац вибирається за віком

Для дитини до 12 років і літньої людини краще вибрати безпружинний матрац з гіпоалергенним наповнювачем. Дорослим людям підійдуть матраци з незалежним пружинним блоком. Природно, чим більше пружин буде в блоці, тим вище його споживчий властивості.

9. Матрац повинен підходити по вазі

Якщо вага більше 90 кг, варто розглянути матраци з більш жорстким наповнювачем з кокосової койри, сизалю або кінського волоса. Такі наповнювачі перешкоджають просідання і втрати форми матраца.

8. Матрац повинен підходити по жорсткості

Оптимальний вибір - двосторонній матрац. Одна сторона більш жорстка - вона ідеально підходить для сну в жарку пору року, на жорсткій основі людина менше потіє, а натуральне кокосове або сизалеві волокно забезпечує вентиляцію.Більш м'яка сторона дозволяє затишно влаштуватися в зимову пору року.

7. Слід звернути увагу на оббивку

Хороша оббивка з подвійного або одинарного бавовняного жаккарда, простьобаного синтепоном. Ідеальне співвідношення натуральних волокон синтетики в оббивної тканини 70 на 30. НЕ варто купувати матрац з оббивкою з флока, який погано "дихає".

6. Як вибрати ортопедичний матрац

Насправді ортопедичним, т. Е. Що забезпечує правильне положення під час сну, ефектом володіє будь-який правильно підібраний матрац. Для дитини до 12 років найправильнішим з точки зору постави буде матрац з кокосової койрой, а ось для дорослих підійде та модель, яка правильно розподілить навантаження з урахуванням ваги, а також віку.

5. Як вибрати матрац для двох

Якщо різниця у вазі між подружжям досягає 25-30 кг, то варто вибирати пружинний матрац з максимально можливою кількістю пружин на один кв. метр (від 500 штук). В цьому випадку руху уві сні не будуть приводити до коливань і заважати партнерові.

4. Як вибрати матрац для новонародженого

Малюки проводять в ліжечку від 10 до 18 годин на добу, адже перший час дитина в основному їсть і спить. Головні характеристики першого матраца - жорсткість, екологічність і хороша підтримка. Ідеальним варіантом стане кокосовий матрац.

3. Який наповнювач віддати перевагу

Сучасні штучні наповнювачі не поступаються натуральним. Виробники вдало поєднують штучні і натуральні матеріали, наприклад, штучний латекс з льоном або кокосом.

2. Не варто боятися сучасних технологій

Інноваційна технологія memory дозволяє запам'ятовувати форму тіла, але ще більш цінними якостями пористого і пористого матеріалу є його гіпоалергенність і зносостійкість.Однак такий матрац подобається не всім, тому не варто відмовлятися від пропозиції прилягти прямо в магазині і випробувати новинку.

1. Не варто купувати матрац, який зберігався вертикально

При неправильному зберіганні пружинні блоки зміщуються і деформуються. Тому ідеальний варіант - придбання матраца під замовлення, коли його виготовлять в найкоротші терміни і виріб уникне тривалого зберігання. Якщо ж потрібно вдома помістити матрац на зберігання, варто розташувати його неодмінно в горизонтальному положенні.