Топ-10 ознак закоханого чоловіка

Загальновідомо, що стан закоханості може до невпізнанності змінити поведінку людини. І навіть якщо закоханий не поспішає розкривати свої почуття обраниці, за деякими ознаками можна легко визначити його стан.

Психологи давно проаналізували і описали найменші нюанси, властиві людині, що потрапила під вплив ніжних почуттів. Саме про них піде мова в нашому Топ-10 ознак закоханого чоловіка .

Зміст:

  • 10. Розширені зіниці і пильний погляд
  • 9. Зміни в поведінці
  • 8. Прагнення до спілкування в будь-який час дня і ночі
  • 7. Повний і навмисний "ігнор"
  • 6. Поведінка власника
  • 5. "Випадкові" зустрічі
  • 4. Жертовність
  • 3. Турбота
  • 2. Поліпшення іміджу
  • 1. Непідробний інтерес

10. Розширені зіниці і пильний погляд

При погляді на кохану, зіниці чоловіки розширюються. Візуальне сприйняття для представників сильної статі особливо важливо, тому спостерігати за своєю обраницею вони можуть годинами, часом роблячи це несвідомо.

9. Зміни в поведінці

Завжди спокійний і витриманий хлопець раптом стає метушливим і надмірно активним. А веселун і балагур, навпаки, може стати замкнутим і мовчазним. Ще одним з ознак є раптова зміна настрою протягом дня. Як не крути, а закоханість - стрес для організму.

8. Прагнення до спілкування в будь-який час дня і ночі

Нічні смс-ки навряд чи буде надсилати людина, яку цікавить виключно дружба або ділові відносини.Для закоханого чоловіка стає важливим не тільки фізичний, але і тісний емоційний контакт.

7. Повний і навмисний "ігнор"

На противагу попередньому ознакою закоханості деякі чоловіки починають всіляко уникати предмета своїх зітхань. Закоханий може відвертатися, дивитися в бік, відсуватися подалі. Втім, щоб не потрапити в халепу варто пошукати і інші ознаки закоханості.

6. Поведінка власника

Закоханий чоловік ревно охороняє обраницю від посягань з боку кого б то не було. Ревнощі може викликати не тільки суперник, але і подруга, мама або сестра. Адже всі ці люди забирають увагу коханої. Тому якщо до пари приєднується хтось третій, закоханий чоловік, нарочито чи ні, буде робити все, щоб повернути розмову в колишнє інтимне русло.

5. "Випадкові" зустрічі

Якщо Ви зустрічаєтеся у будинку, біля роботи, в одному і тому ж кафе, в кіно і на прогулянці, то повірити у випадковість цих "пересічний" дуже непросто. Часом закоханий чоловік ніяк не може набратися сміливості і відкрито запросити обраницю на чашку чаю або в кіно, влаштовуючи такі "випадкові" побачення.

4. Жертовність

Якщо чоловік готовий пустити вас за кермо свого авто або весь вечір дивитися ненависну мелодраму, значить він явно не байдужий. Чоловіки - великі консерватори і власники. Ділитися і міняти свої переваги вони готові в тій ситуації, коли в серці поселяється ніжне почуття.

3. Турбота

Оберігати і охороняти предмет своїх бажань прагне кожен чоловік. Ось чому він поділиться своїм піджаком на прогулянці в прохолодний вечір, допоможе замінити непрацюючу розетку або перевезти на дачу важкий старий холодильник.

2. Поліпшення іміджу

Не тільки жінкам властиво чепуритися перед обранцем. У прагненні підкорити кохану, деякі чоловіки раптом записуються в спортзал, біжать до перукаря або купують дорогі аксесуари, на які раніше зовсім не звертали уваги.

1. Непідробний інтерес

Навіть вірний друг не завжди в змозі вислуховувати двогодинний розповідь про переїзд на нову квартиру або про пошук нового місця роботи. А ось закоханий чоловік буде уважно слухати, навіть якщо зазвичай абсолютно нетерпимий до подібних монологів.