Топ-10 найсексуальніших народів світу

10 місце: Максимально останнє місце за сексуальністю беззастережно належить японцям. Жителі Країни Вранішнього сонця так чимало працюють, що мають можливість приділити сексуальних контактів лише тільки 45 діб в г ...

9 місце: Майже в результаті рейтингу - сінгапурці (73 рази в м).

8 місце: Вразили вчених індійці. Населення батьківщини Кама-Сутри, як не дивно, зовсім не хоче урізноманітнити статеві взаємини. Межа фантазії здебільшого індійців - секс в батьківській спальні. Основна маса населення країни вважає за потрібне зберігати цноту до шлюбу. Секс утрьох, вібратори, гомосексуальні контакти - щось позамежне для жителя Індії. 7 місце: Здивували вчених і чорношкірі чоловіки. З одного боку, гарячі африканські мужики прагнуть зайнятися сексом у всіх відповідних і невідповідних місцях. Нігерійцям і зовсім належить світовий рекорд за тривалістю статевого акту: в середньому 24 хвилини. Хоча тільки 1/2 тих же нігерійців займається сексом як мінімум раз на тиждень.

6 місце: Німці підтвердили репутацію прагматичних і приземлених коханців. У Німеччині почуття до сексу - як до звичайного фізіологічного акту: для здоров'я. Добротний німецький секс цілком нагадує по своїй утилітарності чистку зубів. По видимості, з метою «оздоровлення» тут проводиться раннє сексуальну освіту дітей.Як результат цього, і невинність німці втрачають рано: в середньому в 15 з невеликим років.

5 місце: А ось англійські манірність і холодність, по видимості, залишилися в минулому. Тепер англійці з задоволенням застосовують різні пристосування з секс-шопів і ведуть активне статеве життя до весілля. Істина, вірність сімейного вогнища і раніше актуальна в Англії: змінюють тільки 14 відсотків опитаних. Хоча, так вони кажуть.

4 місце: Нічим не здивували італійці. За вдачею вони метросексуали, тобто люди, які люблять себе. Як наслідок цього, італієць і сам отримає задоволення в ліжку, і про партнера не забуде.

3 місце: Французи, яких все думають ідеальними коханцями, зовсім не схожі на власний стереотип. У сексі нащадки галлів консервативні. Любов'ю вони займаються в середньому близько 120 разів на рік, хоча статевий акт триває всього 14 хв. , Включаючи попередні ласки.

2 місце: Турецькі ловеласи мають можливість похвалитися світовим рекордом: в середньому на рахунку у будь-якого джезва близько 14 статевих партнерів. Більш 1/2 турецьких молодих людей не проти «сходити наліво». Дивно, однак при цьому лише тільки 8 відсотків розуміють не з чуток про захворювання, що передаються статевим шляхом.

1 місце: Що до жителів Латинської Америки, то в їх сексуальності не останню роль зіграли ... національні танці. Виявляється, всі ці румби-самби-мамби, в ході виконання яких доводиться активно вирощують стегнами, збуджують не гірше віагри. Як би там не було, латиноамериканців частіше, ніж іншим народам, вдається займатися сексом на роботі і навіть у громадському транспорті.