Топ-10 найсексуальніших дівчат проекту "Дом-2"

За вісім років існування телепроекту «Дом-2» спробу побудувати любов зробили десятки учасників. При відборі кандидатів на участь в шоу продюсери роблять ставку, перш за все, на неординарну і сексуальну зовнішність героїв. Тому багато дівчат, що побували в стінах "Дому-2" з успіхом роблять кар'єру на TV і після виходу з проекту.

Ми зібрали в одній десятці найбільш привабливих учасниць телешоу і представляємо Вашій увазі ТОП-10 найсексуальніших дівчат проекту «Дом-2» .

Зміст:

  • 10. Катерина Колісниченко
  • 9. Євгенія Феофилактова
  • 8. Анастасія Ковальова
  • 7. Ольга Бузова
  • 6. Вікторія Карасьова (Торі)
  • 5. Лілія Кіш
  • 4. Олена Бушина
  • 3. Лена Беркова
  • 2. Олена Водонаєва
  • 1. Вікторія Боня

10. Катерина Колісниченко

прийшла на проект разом зі своєю сестрою, яка, правда, затрималася в «Домі» ненадовго. А ось Катя будує любов вже більше двох років, хоча поки без особливих успіхів.

9. Євгенія Феофилактова

бере участь в проекті з 2009 року. Євгенія всіляко підтримує навколо своєї персони ауру таємничості, приховуючи ім'я батька своєї майбутньої дитини. Феофилактова - один з головних претендентів на звання «людини року» в «Домі-2».

8. Анастасія Ковальова

покинула проект, але дуже розраховує повернутися, щоб завоювати симпатію Олексія Самсонова. До того ж у Насті залишилися незведення рахунки з деякими учасницями телешоу.

7. Ольга Бузова

прийшла в "Дом" в 2004 році. Сьогодні Ольга - телеведуча, шеф-редактор видання «Світ реаліті-шоу. Дом-2 », актриса кіно і театру, а також дружина футболіста Дмитра Тарасова.

6. Вікторія Карасьова (Торі)

- одна з найяскравіших і «фатальних» красунь проекту. Торі стала особливо знаменита після того, як опинилася в реанімації, покуштувавши піцу з мідіями. У ласощах виявився шматочок раковини, який пошкодив дівчині стравохід.

5. Лілія Кіш

приїхала на проект зі Львова. Участь в реаліті-шоу - улюблене захоплення дівчини. З «Дома» Лілію вигнали разом з коханим Олександром Задойнова.

4. Олена Бушина

покинула проект, щоб вийти заміж і народити дитину. Сьогодні дівчина планує вести рубрику, присвячену моді і стилю в журналі «Дом-2». Лена часто відвідує проект в якості гості.

3. Лена Беркова

прославилася не тільки участю в проекті «Дом-2», скільки зйомками у фільмах для дорослих. На рахунку Олени близько 20 відвертих картин, спроба балотуватися на виборах мера в Сочі, а також еротичний телеканал «Беркова ТВ».

2. Олена Водонаєва

провела в «Домі» три роки, за цей час встигла заробити звання найскандальнішої дівчата телепроекту, потім вийшла заміж і народила дитину. Сьогодні дівчина часто виступає в ролі ведучої всіляких реаліті-шоу: «На добраніч, мужики», «Канікули в Мексиці - 2». Водонаєва активно пробує себе в якості моделі, виступаючи на показах і позуючи для журналів. Олена бере участь в зйомках кіно і телесеріалів, записує пісні.

1. Вікторія Боня

- одна з найуспішніших учасниць проекту . До моменту появи в «Домі» Віка встигла взяти участь у міжнародному конкурсі краси «Міс Земля», де представляла Росію.Боня провела на проекті 11 місяців. Потім послідували зйомки в декількох фільмах, музичних кліпах і робота телеведучої. Сьогодні Вікторія зустрічається з мільярдером Алексом Смёрфітом, якому народила дочку.