Топ-10 правил успішного побачення

Весняні деньки - найкращий час для романтичних зустрічей. Але перше побачення - це завжди хвилювання, передчуття і невпевненість. А адже саме на першому побаченні пара вирішує, чи є майбутнє у стосунків.

Щоб гарантовано справити потрібне враження на обранця і провести час із задоволенням, варто вивчити Топ-10 правил успішного побачення.

Зміст:

  • 10. Зовнішній вигляд
  • 9. Вимкнений телефон
  • 8. Дотримання етикету
  • 7. Впевненість в собі
  • 6. Компліменти
  • 5. Скромність
  • 4. Позитив
  • 3. Неспішність
  • 2. Перевірені банальності
  • 1. Затишна атмосфера

10. Зовнішній вигляд

Найкрасивіше плаття і нечувано дорогий костюм не справлять належного враження, якщо будуть заважати руху, врізатися в тіло і створювати інші незручності. Тому на побачення краще надягати красиву, але звичну і зручну одяг. А якщо має бути романтична прогулянка в парку, варто подбати і про комфортну взуття.

9. Вимкнений телефон

Постійні дзвінки і входять СМС-ки не сприяють створенню романтичної атмосфери. Якщо чекають важливі телефонні переговори, варто перенести побачення. Інакше Ваша половинка просто буде відчувати себе покинутою, чекаючи закінчення бесіди.

8. Дотримання етикету

Як би манірно звучало це правило, важливо поважати партнера. Не варто спізнюватися до місця зустрічі більше, ніж на п'ять - сім хвилин, а також торкатися в розмові три заборонені теми: колишніх коханих, політику і релігійні переконання.

7. Впевненість в собі

Сам факт того, що побачення призначено, свідчить про інтерес з боку партнера. Тому не варто занадто переживати і нервувати. Упевнені люди притягують до себе увагу, як магніт.

6. Компліменти

Говорити компліменти повинні не тільки чоловіки. Ненав'язлива тонка похвала з боку прекрасної дами підніме настрій і запам'ятається надовго. А ось з критикою, навіть конструктивної, варто почекати.

5. Скромність

Найчастіше, бажаючи піднести себе в найкращому вигляді, ми починаємо хвалитися. Дівчата захоплено розписують свої таланти в області готування, ведення господарства, рукоділля і т. Д. А чоловіки розповідають про неймовірні подвиги, запаморочливої ​​кар'єри і важливих зв'язках. На жаль, така самореклама швидше стомлює, що має до душевної бесіди.

4. Позитив

Ніщо так не втомлює, як нескінченне ниття і скарги. І навіть нехай Ви зараз переживаєте не найкращий період, не варто на першому ж побаченні звалювати весь вантаж проблем на плечі партнера. Якщо говорити про себе позитивно не виходить, краще розмовляти на абстрактні теми про музику, книгах, подорожах.

3. Неспішність

На першому побаченні точно не варто квапити події і складати список гостей для Вашого весілля. Нерідко в розмові спливає тема сімейних відносин. Але ділитися планами на життя варто без прив'язки до конкретної людини, що сидить навпроти.

2. Перевірені банальності

Да-да, букет квітів, шампанське, свічки та інші речі дійсно працюють. Навіть найзапекліші противники банальностей, як правило, піддаються магії романтичної обстановки. Ну а для наступних побачень стане в нагоді і такий "побитий" набір, як пінна ванна і свіжі пелюстки троянд на ліжку.

1. Затишна атмосфера

Запрошуючи партнера на прогулянку по парку, варто звіритися з прогнозом погоди. Можливо, краще віддати перевагу затишне кафе. До речі, саме тихе і не дуже помпезне заклад вважається ідеальним місцем для успішного побачення.