Топ-10 найбагатших жінок російських парламентаріїв

З тих пір, як парламентаріїв і їх близьких родичів зобов'язали щорічно подавати декларації, інформація про доходи слуг народу привертає пильну увагу громадськості. Природно, самі сенатори не володіють бізнесом, що приносить мільйонні доходи, чого не можна сказати про дружин, дітей і інших членів сім'ї.

Видання Forbes опублікувало Топ-10 найбагатших жінок російських парламентаріїв за підсумками минулого 2012 року. Його ми і пропонуємо Вашій увазі. До речі, в сукупності чиновники уряду і їх подружжя за рік заробили приблизно мільярд доларів США.

Зміст:

  • 10. Дружина Володимира Петрова
  • 9. Діана Гиндин
  • 8. Ольга Заболотнея
  • 7. Дружина Сергія Петрова
  • 6. Наїда Магомедова
  • 5. Ніна Борцова
  • 4. Ольга Богомаз
  • 3. Алла Сабліна
  • 2. Ірина Петрова
  • 1. Євгенія Гур'єва

10. Дружина Володимира Петрова

Дружина сенатора від Тверської області за минулий рік заробила $ 2, 9 мільйона. Це в 45 разів перевищує дохід її чоловіка. У власності дружини чиновника 2 земельні ділянки, житловий будинок, а також виробниче приміщення.

9. Діана Гиндин

Дружина першого заступника голови думського комітету з фінансового ринку Владислава Резника заробила за рік $ 3, 5 мільйона. Діана є головою правління російського дочірнього підрозділу Credit Suisse.

8. Ольга Заболотнея

Дружина Миколи Власенко, сенатора від Калінінградської області, за рік заробила $ 3, 5 мільйона.У минулому Заболотнея була балериною, зараз займається готельним бізнесом.

7. Дружина Сергія Петрова

Дружина засновника "СВП Груп" і нинішнього заступника голови комітету із земельних відносин і будівництва заробила $ 3, 9 мільйона. У власності у подружжя Петрова, чиє ім'я Forbes не називає, 4 великих земельних ділянки сільгосппризначення, консервний цех і 2 квартири.

6. Наїда Магомедова

Дружина Умахана Умаханова, члена комітету у справах СНД, заробила за 2012 рік $ 3, 9 мільйона. Наїда - сестра засновників великої групи компаній "Сума" Зіявудіна і Магомеда Магомедових. У власності Магомедової кілька значних будівельних компаній.

5. Ніна Борцова

Дружина члена комісії Держдуми з питань депутатської етики Миколи Борцова має частку в бізнесі з виробництва дитячого харчування "ФрутоНяня" і "Малюкам", а також мінералки "Липецький бювет". На рік Ніна Борцова заробила $ 5, 9 мільйона.

4. Ольга Богомаз

Дружина члена комітету з науки і наукомістких технологій заробила в 2012 році $ 13, 8 мільйона. Ольга керує селянсько-фермерським господарством "Богомаз" і є володарем почесного титулу "Заслужений працівник сільського господарства РФ".

3. Алла Сабліна

Одна з найбагатших жінок російських парламентаріїв за рік заробила $ 17, 1 мільйона. Дружина Дмитра Сабліна, першого заступника голови ГД у справах СНД, є президентом благодійного Фонду "Наші діти", створеного для допомоги дітям, хворим на ДЦП. Алла - співвласник ЗАТ ГК "Територія", ТОВ "Надина", ВАТ "МДК".

2. Ірина Петрова

Дружина засновника найбільшої російської дилерської автомобільної мережі "Рольф" депутата Сергія Петрова в 2012 році заробила $ 20, 7 мільйона.Ірина - бенефіціар трасту The SAP Family Trust, а також компанії Es Invest B. V, якій належить 100% акцій банку "Капітал-Москва". До речі, ні у одного з подружжя немає автомобіля у власності.

1. Євгенія Гур'єва

Дружина Андрія Гур'єва, сенатора від Мурманської області, стала найбагатшою серед чоловік парламентаріїв, заробивши $ 22, 7 мільйона. Євгенія володіє 61, 6% акцій хімічної компанії "Фосагро" - одного з найбільших світових виробників фосфорних добрив. Гур'єва активно займається благодійністю, за що стала лауреатом премії "Відкрите серце".