Топ-10 найбагатших кандидатів в президенти США (forbes)

Кандидати в президенти США повинні довести виборцям, що вони розуміють проблеми і тривоги, які стоять перед простими людьми. Але якщо поглянути на звіт про їх доходи, стає зрозуміло, що багато претендентів на пост президента США 2016 ведуть такий спосіб життя, який більшості американців і не снився.

Представляємо вам 10 найбагатших кандидатів в президенти США за даними журналу Forbes.

Зміст:

  • 10. Джим Гілмор, 7 млн ​​доларів
  • 9. Майк Хукабі, 9 млн доларів
  • 8. Джон Кейсік, 10 млн доларів
  • 7. Джордж Патакі, 13 млн доларів
  • 6. Джеб Буш, 22 млн доларів
  • 5. Бен Карсон, 26 млн доларів
  • 4. Лінкольн Чейфі, 32 млн доларів
  • 3. Хілларі Клінтон, 45 млн доларів
  • 2. Карлі Фіоріна, 58 млн доларів
  • 1. Дональд Трамп, 4. 5 млрд доларів

10. Джим Гілмор, 7 млн ​​доларів

Республіканець і екс-губернатор Вірджинії - один з небагатьох політиків, які пробилися в багатії з простого народу. Його батько був м'ясником, а мати працювала секретаркою. В молодості Джим Гілмор служив у контррозвідці США, а зараз є президентом і головним виконавчим директором дослідницького центру Free Congress Foundation.

9. Майк Хукабі, 9 млн доларів

Колишній губернатор Арканзасу після відходу з посади не перебивається з сендвіча на колу. Цей кандидат в президенти США з Республіканської партії часто з'являється на телебаченні (зрозуміло, не безкоштовно) і отримує дохід від сезонної оренди в штаті Флорида, де Хукабі купив три розкішні будинки.

8. Джон Кейсік, 10 млн доларів

Частину своїх грошей діючий губернатор Огайо і кандидат в президенти США від республіканців заробив завдяки посаді керуючого директора в одному з відділень банку Lehman Brothers. Він також був господарем шоу Heartland with John Kasich на Fox News, яке закінчилося в 2007 році.

7. Джордж Патакі, 13 млн доларів

Адвокат і політик з Республіканської партії відслужив три терміни в якості губернатора Нью-Йорка (з 1995 по 2006 роки). Один з найбагатших претендентів на пост 45 президента Сполучених штатів Америки. Робота консультантом у фірмі Chadbourne & Parke приносить Патакі по мільйону "вічнозелених" щороку. Також він є засновником і президентом будівельної компанії Pataki-Cahill Group.

6. Джеб Буш, 22 млн доларів

Колишній губернатор Флориди і член Республіканської партії у свій час був платним консультантом Lehman Brothers, інвестиційного банку, який пішов "на дно" під час фінансової кризи 2008 року. Крім того, молодший брат Джорджа Буша став засновником інвестиційної компанії Britton Hill Holdings LLC, що пропонує послуги в області енергетики, логістики, екології, нафти і газу.

5. Бен Карсон, 26 млн доларів

Республіканський кандидат, колишній нейрохірург, і один з небагатьох, хто не-політиків в рейтингу найзаможніших кандидатів у президенти США. Частину своїх статків він отримав від платних виступів і продажу автобіографії, по якій був знятий телесеріал.

4. Лінкольн Чейфі, 32 млн доларів

Нині демократу, а раніше республіканцеві Чейф велика частина стану перейшла у спадок. Його батько Джон Чейф був міністром військово-морських сил при Ніксона і займав пост сенатора. Сам Лінкольн теж побував в Сенаті США і в кріслі губернатора штату Род-Айленд.Він був єдиним сенатором-республіканцем, який проголосував проти дозволу на силову операцію в Іраку.

3. Хілларі Клінтон, 45 млн доларів

Очолює топ-3 найбагатших кандидатів в президенти США 2016 року. У 2014 році місіс Клінтон дала 51 публічний виступ, отримуючи по 235 тисяч доларів за мова. Це у вісім разів більше середнього річного окладу в США.

2. Карлі Фіоріна, 58 млн доларів

Колишній генеральний директор Hewlett-Packard зібрала величезні статки під час свого перебування в діловому світі - хоча і не зовсім в Трамп-образних пропорціях. Однак популярність у єдиної жінки з республіканських кандидатів в президенти набагато менше, ніж її стан. За час перебування на чолі HP Фіоріна звільнила безліч співробітників, обрушила акції компанії на 50% і встигла звільнитися сама, не чекаючи, поки її "попросять на вихід".

1. Дональд Трамп, 4. 5 млрд доларів

Забудовник, зірка телебачення і кандидат-республіканець - багатющий кандидат в президенти США. Доходи бізнесмена постійно змінюються в зв'язку з його численними діловими відносинами і купівлею-продажем нерухомості. Чи вдасться Трампу справою підтвердити своє хвалебні висловлювання "Я буду кращим президентом з усіх, коли-небудь створених Богом" - покаже час.