Топ-10 рекордів Олімпіади в Сочі 2014 | Топ Рейтинги Миру

Anonim

Зимові Олімпійські Ігри в Сочі побили рекорд за кількістю телеглядачів, що приділяють увагу трансляції змагань. Прямі репортажі з Олімпійського парку і гірського кластера дивляться в 200 країнах світу.

Однак головні досягнення Ігор належать все ж не телеглядачам, а спортсменам. У сьогоднішній підбірці ми розповімо про Топ-10 рекордів сочинської Олімпіади .

10. Рекорди Йорін тер Морс

Голландської ковзанярка належать відразу 2 рекорди Олімпіади - 2014. Перший Йорін встановила на дистанції в 1500 м, подолавши її за 1 хвилину і 53. 51 секунди. Другий рекорд спортсменка встановила спільно з Лотте ван Бек і Ірен Вюст в командній гонці переслідування.

9. Рекорд російської збірної за кількістю медалей

З часів розпаду СРСР найкращим досягненням для російської команди залишалися Ігри 1994 року в Ліллехаммері, де ми зуміли завоювати 23 медалі різного ґатунку. Однак цей рекорд був побитий на сочинській Олімпіаді, коли 21 лютого 2014 року жіноча збірна з біатлону принесла в російську скарбничку 24-ю медаль, яка, до речі, виявилася не останньою.

8. Рекорд Санг-Хва Лі

Південнокорейська ковзанярка встановила новий олімпійський рекорд у забігу на 500 м. З 2002 року найкращим вважався результат 37. 30 секунди, проте в Сочі Лі подолала дистанцію за 37. 28 секунди.

7. Рекорд Уле Ейнара Бьерндален

За роки виступів легендарний біатлоніст завоював одну бронзову, чотири срібних і вісім золотих олімпійських нагород. Сочинська Олімпіада, швидше за все, стане завершальною в кар'єрі Бьерндален.

6. Рекорд за кількістю країн, які завоювали золоті медалі

Вперше за всю історію зимових Ігор олімпійське золото отримали спортсмени з 20 різних країн. Нагадаємо, що за підсумками минулого «білої» Олімпіади у Ванкувері чемпіонами стали представники 19 держав.

5. Рекорд Боде Міллера

Американець став найстаршим олімпійським призером в гірськолижному спорті. Свою бронзову нагороду Міттер завоював у віці 36 років 127 днів, побивши попередній рекорд норвежця Хьетіля Андре Омодт.

4. Рекорд Свена Крамера

Цей голландський ковзаняр на Іграх в Сочі побив власний рекорд на дистанції 5 000 метрів. Крамер подолав дистанцію за небувалі 6 хвилин і 10. 76 секунди.

3. Рекорд Юдзуру Ханю

За виступами цього 19-річного японського фігуриста весь світ стежив з завмиранням серця. На сочинської Олімпіади Юдзуру встановив рекорд серед чоловіків - одиночників, набравши більше 100 балів за виступ в короткій програмі.

2. Рекорд Юлії Липницький

Липницька стала наймолодшою ​​олімпійською чемпіонкою серед фігуристок в історії зимових Ігор. Свою золоту медаль за виступ в командних змаганнях Юля отримала у віці 15 років 249 днів, побивши рекорд американки Тари Липинський.