Топ-10 причин, чому android краще iOS

Спори між власниками iPhone і Android-смартфонів, швидше за все, не вщухнуть ніколи. Аналітики стверджують, що iPhone залишається найпопулярнішим смартфоном у світі. Однак шанувальники Android вважають, що ця операційна система має масу переваг перед "яблучної" iOS.

Щоб всі мали можливість оцінити згадані переваги, ми сьогодні публікуємо Топ-10 причин, чому Android краще iOS . Кому-то багато речей здадуться спірними, але неможливо заперечувати, що при меншій вартості android-пристрої часом дійсно більш функціональні, ніж iPhone.

До речі, співзасновник Apple Стів Возняк заявив в інтерв'ю, як шкодує, що iPhone не вміє робити того, на що здатна Android.

Зміст:

  • 10. Розмір дисплея.
  • 9. Іконки.
  • 8. Багатозадачність.
  • 7. Мобільні платежі.
  • 6. Передавання файлів на комп'ютер.
  • 5. Клавіатура.
  • 4. Тактильний зворотний зв'язок.
  • 3. Стилус.
  • 2. Роз'єми.
  • 1. Додатки.

10. Розмір дисплея.

П'ятий iPhone може похвалитися діагоналлю в 4 дюйма, яка вважається досить середньої серед кращих Android-телефонів. Можливо, Apple просто не ставить такого завдання, але для любителів дійсно великих смартфонів вибір серед апаратів на Android значно краще. Наприклад, Galaxy Note II має вражаючу діагональ екрану в 5, 5 дюймів.

9. Іконки.

Робочий стіл, який можна наповнити віджетами за власним бажанням - великий плюс Android. В iOS, щоб дістатися до віджетів, необхідно увійти в спеціальне меню.

8. Багатозадачність.

Запущені додатки на Android продовжують працювати навіть в "згорнутому" вигляді. А ось на iOS додаток завершує свою роботу, як тільки користувач припиняє його використання.

7. Мобільні платежі.

Android-пристрої з підтримкою NFC дозволяють не тільки миттєво оплачувати товари і послуги, але і обмінюватися файлами шляхом простого дотику до іншого смартфону.

6. Передавання файлів на комп'ютер.

При підключенні iPhone до персонального комп'ютера, можна переглядати і копіювати тільки файли, створені цифровою камерою і поміщені в папку DCIM. Смартфон на Android при підключенні до комп'ютера реагує набагато краще, практично перетворюючись в звичну флешку, надаючи доступ до будь-яких файлів.

5. Клавіатура.

Користувачі iOS змушені задовольнятися єдиною віртуальною клавіатурою, вбудованою в систему. На Android крім вбудованої клавіатури можна встановити додаткові. Саме клавіатури для Android дозволяють набирати текст простим рухом пальця, завдяки технології SWYPE.

4. Тактильний зворотний зв'язок.

При користуванні сенсорним дисплеєм користувачеві буває не завжди зрозуміло, натиснув він на потрібну кнопку або пункт меню. Для того, щоб розвіяти сумніви, Android-смартфон може за бажанням власника на кожне натискання реагувати м'якою вібрацією.

3. Стилус.

У випадку з iPhone використання стилуса не має особливого сенсу - він просто заміняє палець. А ось на Android можна сповна відчути можливості пір'яного введення. Власник Samsung Galaxy Note, наприклад, може писати замітки на екрані, ніби на аркуші паперу.

2. Роз'єми.

Все останні Android-пристрої використовують стандартний роз'єм міні-USB, якого, на жаль, позбавлений iPhone.При цьому більшості користувачів доводиться використовувати адаптер, так як міні-USB вже давно став свого родом стандартом для мобільних пристроїв, краще і популярніший якого поки не придумали.

1. Додатки.

За кількістю доступних додатків обидві системи практично рівні, хоча у власників Android більше можливостей роздобути додатки безкоштовно. А наявність у Android вбудованого Adobe Flash практично не обмежує користувачів в процесі інтернет-серфінгу.