Топ-10 причин, щоб змінити роботу

Ідеальна робота приносить стабільний високий дохід і почуття задоволення , надихає і сприяє самореалізації і до того ж залишає час для сім'ї та хобі. Чи багато хто може похвалитися саме такою роботою? На жаль ...

Правда навіть неідеального роботодавця і нудні обов'язки ми, як правило, цінуємо і боїмося втратити. А ось до зміни місця роботи або роду занять людини в переважній більшості випадків підштовхують одні й ті ж мотиви. Сьогодні ми публікуємо Топ-10 причин, щоб змінити роботу . Отже, ми змінюємо роботу, щоб ...

Зміст:

  • 10. Щоб розвиватися
  • 9. Щоб позбутися від ненависного начальника
  • 8. Щоб позбутися від ненормованого робочого дня
  • 7. Щоб зберегти здоров'я
  • 6. Щоб позбутися від депресії
  • 5. Щоб залишити колектив, відносини з яким не склалися
  • 4. Щоб витрачати менше часу на дорогу
  • 3. Щоб вирости по кар'єрних сходах
  • 2. Щоб кардинально змінити рід занять
  • 1. Щоб підвищити дохід

10. Щоб розвиватися

Рутинна і одноманітна робота поступово перетворює людину на автомат. Навіть підвищення на посаді далеко не завжди дозволяє позбутися від давно знайомих монотонних обов'язків. Бажання пізнавати щось нове, розвиватися і вчитися часто штовхає на звільнення людей у ​​віці до 30 років.

9. Щоб позбутися від ненависного начальника

Високий дохід і цікава робота можуть втратити будь-яку привабливість, якщо Вас щодня викликають "на килим" для отримання своєї частки моралей, докорів і безглуздих доручень.Кваліфіковані і впевнені в собі співробітники часто змінюють роботу, рятуючись від подібного терору.

8. Щоб позбутися від ненормованого робочого дня

Ненормований день не дозволяє планувати власне життя, а робота вторгається в особистий простір, руйнуючи сім'ю, не залишаючи місце для захоплень, друзів і відпочинку. Ось тут і починають цінувати робочий день з 9 до 18 з годинною перервою на обід.

7. Щоб зберегти здоров'я

Непоправної шкоди здоров'ю завдає не тільки робота у плавильної печі, а й, наприклад, посаду продавця в великому магазині парфумерії. Усвідомивши, що здоров'я дорожче, люди змінюють роботу на більш безпечну.

6. Щоб позбутися від депресії

Зміна роботи і сфери діяльності часто є складовою частиною комплексної терапії при глибокій депресії. Психологи стверджують, що новий колектив і нова робота буквально "струшують" людини, пробуджуючи його до життя.

5. Щоб залишити колектив, відносини з яким не склалися

Постійні інтриги і напружені відносини з колегами здатні зіпсувати навіть дуже райдужні уявлення про робоче місце, змусивши пошукати щось нове. Цю причину зміни роботи частіше називають співробітники жіночої статі.

4. Щоб витрачати менше часу на дорогу

Багатокілометрові пробки, віднімають 3-4 години часу, здатні кого завгодно змусити задуматися про зміну роботи. Якщо робота далеко від будинку, то ми змушені вставати невиправдано рано, а додому добиратися вже затемна, що не залишає часу на відпочинок.

3. Щоб вирости по кар'єрних сходах

Проста і зрозуміла причина зміни роботи. Фактор кар'єрного росту особливо важливий для співробітників чоловічої статі, незалежно від роду занять.

2. Щоб кардинально змінити рід занять

Ця причина особливо актуальна у віковій категорії від 30 до 45 років. Часто, пропрацювавши 10-15 років на одному місці, людина раптом вирішує зайнятися тим, що йому дійсно цікаво. Серед змінили рід діяльності кардинально досить багато жінок, які не повернулися на колишню роботу після декретної відпустки.

1. Щоб підвищити дохід

Основна причина, що спонукає переважна більшість людей щодня йти на роботу, - це необхідність заробляти гроші. Тому логічно, що головна причина, щоб змінити роботу - це пошук більш високого доходу.