Топ-10 найкрасивіших метеликів у світі

Метелики - велика група комах, поширена повсюдно в будь-якому регіоні світу. Разом з метеликами вони складають загін Lepidoptera (лускокрилих). Живе близько 12 сімейств метеликів. Багато зрілі метелики і метелики годуються нектаром, який вони висмоктують з квіток. В ході прожитку вони здатні переносити пилок з однієї квіточки на інший - так, багато представників флори залежать від метеликів і метеликів в плані запилення. Як і метелики, метелики мають подовжені смокчуть роти і 2 пару крилець, що функціонують як 1 парочка. Крильця їх покриті лусочками, які струшують у вигляді пилу, якщо до метелику доторкнутися.

Метелики являють собою еволюційну гілку метеликів. Походження їх може датуватися крейдяним періодом, який скінчився 65 млн. Років тому. Найбільш ранні свідоцтва про можливе існування метеликів (найімовірніше, це були толстоголовкі) мають відношення до періоду 57 млн. Років тому, і були виявлені в сучасній Данії. Живі квіти. Тендітні і прекрасні істоти, які уособлюють безмежну фантазію природи - метелики. Буяння фарб або ж скуповуючи, практично монохромна естетика з невеликими мазками майстра, зовсім крихітні і більш долоні зрілої людини - різні. Досконалість і неповторність живої природи, нашого з вами світу відображено в малюнках крилець метеликів.

Топ 10 найбільш дивних метеликів:

Зміст:

  • 1.Метелик Атлас або Князь
  • 2. Метелик Птіцекрил
  • 3. Метелик Уранія
  • 4. Метелик Мертва голова
  • 5. Метелик Greta morgane
  • 6. Метелик Адмірал
  • 7. Метелик Парнасіус
  • 8. Метелик репейница
  • 9. Метелик павине око
  • 10. Метелик Zizula hylax

1. Метелик Атлас або Князь


Найбільша нічний метелик, павлиноглазка Атлас або Князь пітьми (Attacus atlas). Її передні крильця вигнуті так, що імітують зміїну голову - відлякує ворогів.

2. Метелик Птіцекрил


Найбільша денна метелик, Птіцекрил, або Вітрильник королеви Олександри (Ornithoptera alexandrae). Розмах крилець самки даного комахи доходить до 32 сантиметри. Також, цей метелик може вважатися однією з найбільш рідкісних у світі.

3. Метелик Уранія


Найкрасивіша метелик на грунті - Уранія (Chrysiridia rhipheus), яка водиться на Мадагаскарі. Найкрасивішою її визнав м / н науковий конгрес.

4. Метелик Мертва голова


(Acherontia atropos). Найважча метелик, і 1 з найбільш великих. Важить як правило близько 9 грамів. Своє ім'я вона отримала тому, що малюнок на її спинці нагадує людський череп.

5. Метелик Greta morgane


Сама незвично виглядає метелик - Greta morgane morgane. Англійською вона називається Glasswing, приблизний переклад: "стеклокрилка". У неї прозорі крильця!

6. Метелик Адмірал


Метелик мандрівниця - Адмірал (Vanessa atalanta). Ці комахи виробляють переліт на великі відстані: з Ярославля вони мігрують на зиму в Африку, при цьому летять не зграями, а самостійно.

7. Метелик Парнасіус


Метелик з роду Парнасіус, Parnassius bannyngtoni (російського найменування немає) - сама високогірна метелик на світлі. Живе в Гімалаях, зустрічається на висоті понад 6000 м над рівнем моря.

8. Метелик репейница


Найпоширеніша метелик в світі - репейница (Pyrameis cardui).Зустрічається у всіх частинах світу, за винятком Південної Америки.

9. Метелик павине око


Метелик з кращим нюхом - Нічний павине око (Saturnia pyri). Самець здатний відчути запах феромонів самки за 12 кілометрів!

10. Метелик Zizula hylax


Найменша метелик - Zizula hylax (російського найменування немає). Ця денна метелик живе в Африці, на Мадагаскарі, Маврикії, в Аравії, тропічному поясі Азії та Австралії. Довжина її переднього крильця всього 6 міліметрів.