Топ-10 найбільш невисоких актрис Голлівуду

Маленький зріст не стане перешкодою для реалізації цієї акторського таланту. Ми вже демонстрували це на прикладі найнижчих акторів Голлівуду. А сьогодні мова піде про чарівних і не дуже, але незмінно мініатюрних жінках, які потіснили ряди високих струнких красунь, які заполонили "фабрику мрій".
У нинішній добірці ми пропонуємо Вашій увазі Топ-10 найбільш невисоких актрис Голлівуду.

Зміст:

  • 10. Ніколь Річі (155 см)
  • 9. Хіларі Дафф (155 см)
  • 8. Ванесса Хадженс (158 см)
  • 7. Сальма Хайек (157 см)
  • 6. Єва Лонгорія (157 см)
  • 5. Мері-Кейт і Ешлі Олсен (155 см)
  • 4. Ванесса Параді (157 см)
  • 3. Хайден Панеттьєрі (156 см)
  • 2. Кім Кардашьян (157 см)
  • 1. Різ Уізерспун (156 см)

10. Ніколь Річі (155 см)

Весь Голлівуд не втомлюється стежити за скандальної світської життя цієї актриси. У біографії Річі є настільки непривабливі факти, як арешт за зберігання наркотиків і затримання за їзду в нетверезому вигляді. Ніколь не вирізняється в великих проектах. Найчастіше їй дістаються ролі в американських телесеріалах, які не користуються особливим успіхом.

9. Хіларі Дафф (155 см)

Актриса не раз зізнавалася, що дуже комплексує через свого мініатюрного зростання. Однак це зовсім не заважає їй щорічно входити в списки найпопулярніших молодих зірок Голлівуду.

8. Ванесса Хадженс (158 см)

Американська актриса і співачка стала відомою після виконання головної ролі у фільмі "Класний мюзикл".Ванесса активно співпрацює з телеканалом Disney Channel, а також записує музичні альбоми.

7. Сальма Хайек (157 см)

Сальма - найуспішніша мексиканська актриса в Голлівуді. І маленький зріст абсолютно не заважає їй вражати режисерів і глядачів своїм талантом і чарівністю. У 45 років Хайєк виглядає просто приголомшливо.

6. Єва Лонгорія (157 см)

Одна з найсексуальніших актрис Голлівуду найбільш відома за своєю роллю в серіалі "Відчайдушні домогосподарки". Невисокий зріст не завадив Єві попутно з кар'єрою актриси з успіхом спробувати себе в модельному бізнесі.

5. Мері-Кейт і Ешлі Олсен (155 см)

Сестри-близнята почали зніматися в кіно в ранньому дитинстві. Сестри Олсен активно обертаються в світі моди і навіть випускають власні лінії одягу, в тому числі і для невисоких дівчат.

4. Ванесса Параді (157 см)

Чарівна французька актриса в 41 рік безперечно успішна не тільки на екрані, але і в світі музики. Параді також активно співпрацює з модними брендами, в тому числі з Chanel.

3. Хайден Панеттьєрі (156 см)

Ця юна актриса впевнена, що мініатюрні дівчата подобаються чоловікам більше, ніж височенні особи модельної зовнішності. Успіх Хайден у протилежної статі можна вважати вагомим аргументом на користь її теорії.

2. Кім Кардашьян (157 см)

Актриса і світська левиця часто розповідає, що своєю яскравою зовнішністю вона зобов'язана змішання вірменських, шотландських і голландських кровей. Найвідоміші кіно-роботи Кім - "Нереальний блокбастер", "До смерті красива" і серіал "C. S. I.: Місце злочину Нью-Йорк".

1. Різ Уізерспун (156 см)

прославилася після ролі "блондинки в законі" Різ сьогодні є однією з найбільш високооплачуваних актрис Голлівуду.Останнім гучним проектом актриси став фільм "Значить, війна".