Топ-10 найбільших тварин на Землі

Різноманітність природного світу нашої планети вражає уяву. Тисячі форм життя населяють океани, сушу і повітряний простір. Сьогодні ми відібрали найбільш значних представників фауни і включили їх в Топ-10 найбільших тварин на Землі .

А щоб наочніше продемонструвати значну різницю між населяють одну планету видами, скажімо, що саме маленька тварина на Землі - свіноносая кажан, важить максимум 2 грами і має довжину не більше 3 см.

Зміст:

  • 10. Гігантська зелена анаконда
  • 9. Капибара
  • 8. Гігантська летюча золотокоронная лисиця
  • 7. Китайська гігантська саламандра
  • 6. Морський крокодил
  • 5. Білий ведмідь і ведмідь Кодьяк.
  • 4. Південний морський слон
  • 3. Жираф
  • 2. Африканський слон
  • 1. Блакитний кит

10. Гігантська зелена анаконда

- найбільша змія на Землі . Ця близька родичка пітона мешкає в тропіках Південної Америки. Максимальна зафіксована довжина тіла складає більше 7, 5 метрів, а вага - 250 кілограмів. Азіатський пітон перевершує анаконду по довжині, яка у нього дорівнює 9, 7 метра, але програє за вагою.

9. Капибара

- найбільший гризун на Землі . Живуть ці симпатичні тваринки в Південній Америці. Дорослі капібари виростають до 1, 5 метрів в довжину, а у вазі можуть набирати до 105 кг. До речі, ці гризуни із задоволенням живуть поруч з людиною.

8. Гігантська летюча золотокоронная лисиця

- найбільше рукокрилих тварина на Землі.Живуть ці кажани на Філіппінах. Розмір тіла лисиці - близько 55 см, вага - 1, 5 кг, а ось розмах крил дуже солідний - до 1, 8 метра.

7. Китайська гігантська саламандра

- найбільша амфібія на Землі . Довжина саламандри досягає 180 см. Живуть ці дивні створіння в Китаї, де їх м'ясо шанують за делікатес, тому мало хто саламандри виростають до максимальних розмірів.

6. Морський крокодил

- найбільша рептилія на Землі . Живуть ці величезні хижаки на узбережжі Північної Австралії, Південно-Східної Азії, а також на східному узбережжі Індії. Вага особини чоловічої статі може досягати 1 тонни, а довжина коливається від 4 до 5, 5 метрів. Морський крокодил - агресивний хижак, атакуючий будь-яку тварину, що вторглося на його територію.

5. Білий ведмідь і ведмідь Кодьяк.

Практично рівні за своїми габаритами. Висота обох тварин перевищує 1, 6 метра, довжина тіла - близько 3 метрів. Найбільш великі особини перевищують у вазі 1 тонну. До речі, бурі ведмеді можуть спаровуватися з білими, даючи потомство, здатне до продовження роду.

4. Південний морський слон

- найбільший хижак на Землі . Самці цього виду в 5-6 разів важче самок і важать від 2100 до 4000 кг. Довжина тіла морського слона складає від 2, 4 до 3 метрів. Важкому тварині нелегко на суші, тому більшу частину часу морські слони проводять в океані.

3. Жираф

- найвища тварина на Землі . Зростання самця жирафа складає 5-6 метрів, а середня вага - 1600 кг. Надзвичайно довга шия становить майже половину росту тварини. До речі, плямисте забарвлення жирафа є унікальним подібно відбиткам пальців у людини.

2. Африканський слон

- найбільше сухопутна тварина на Землі .Самці мають висоту в 3, 3 метра, довжину в 7, 5 метрів і вага близько 6 тонн. Природно, що при таких габаритах у дорослого слона немає природних ворогів. Але ось його дитинчата уразливі і часто піддаються нападам левів і крокодилів.

1. Блакитний кит

- найбільша тварина на Землі . Довжина цього гіганта досягає 30 метрів, а вага - 180 тонн. Мова цього кита важить близько 2, 7 тонн, як середній індійський слон. А його серце габаритами і вагою порівняно з автомобілем Mini Cooper. Безконтрольний промисел позначився на чисельності блакитних китів - загальне число особин не перевищує десяти тисяч.