Топ-10 найкращих винаходів Стіва Джобса

Стів Джобс , найвідоміша особистість нашого часу в області IT-технологій, йому належить понад 230 патентів, причому не тільки в сфері технологій, але і в будівництві і дизайні. Це завдяки Стіву Джобсу світ побачив портативні комп'ютери, модні плеєри iPod, престижні і вважаються еталоном стилю і функціональності мобільні телефони iPhone. Але на превеликий жаль, 5 жовтня 2011 року, у віці 56 років, а він зник в живих. На згадку про чудову людину, публікую десять його найважливіших винаходів, що перевернули наше життя:

10. Сходи

Так, я не помилився, саме сходи. Скляні сходи прикрашають фірмові магазини Apple Store. Стів Джобс є одним з декількох винахідників скляних сходів. Що тут винаходити, запитаєте Ви?

Суть винаходу в тому, що з'єднання металу і скла під впливом мінливих температур розширюються по різному, що призводить до руйнування кріплень. Винахідники знайшли цьому вихід.

9. Мишка

Джобс числиться також і в числі винахідників механічних маніпуляторів, що перетворюють механічні рухи в руху на екрані комп'ютера

8. Монітор

Весь шлях розвитку сучасних комп'ютерних моніторів, від електронно-променевих до сучасних плоских високої чіткості не пройшов без участі цього винахідника

7. iPod з дисковим телефоном

Так і не побачив світ проект, який представляє собою аналог дискового телефонного набірателя вбудованого в iPod.

6. iPod

Музичний плеєр, що перевернув уявлення про можливості прослуховування музики будь-де і коли завгодно. Джобсу належить близько 85 патентів стосуються цього винаходу.

5. OC Macintosh

Джобс придумав десятки нововведень операційної системи, що допомагають зручному використанню комп'ютера користувачеві: панелі швидкого доступу, перемикання між програмами, очищення екрану. Все це його рук творіння.

4. Фірмова упаковка

Стів Джобс приділяв увагу всьому, і навіть до того як підносять вироби Apple. саме тому він розробив кілька видів упаковок, що відрізняються компактністю і стилем.

3. Настільний комп'ютер

З 1980 року, ім'я Стіва Джобса значиться на всіх патентах щодо корпусів ПК.

2. Ноутбук

Як говорилося раніше, Стів був просто схиблений на стилі, тому частина його патентів стосуються ноутбуків. Це означає, що ноутбуки від Apple мають характерні риси- функціональність і естетичність.

1. iPhone

Невід'ємний аксесуар стилю і престижу сучасної людини, пристрій втілив в собі всі технології Apple і задумки винахідників, Стів був щасливий і світився під час презентації цього продукту!


"Смерть - кращий винахід Життя"

Стів Джобс

Дякую долі, за те що вона подарувала мені можливість жити в один час з цією людиною!